poster

Zogjte e zemeruar 2

The Angry Birds Movie 2 (2019)

Animacion, Komedi, Aksion, Familjar, Krim, Aventurë | Finlandë, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Australi, Kanada, Mbretëria e Bashkuar

Vlerësimi: 6.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.7/10
(17 Voto)

Fotot

Zogjte e zemeruar 2Zogjte e zemeruar 2Zogjte e zemeruar 2Zogjte e zemeruar 2Zogjte e zemeruar 2Zogjte e zemeruar 2Zogjte e zemeruar 2Zogjte e zemeruar 2Zogjte e zemeruar 2Zogjte e zemeruar 2Zogjte e zemeruar 2Zogjte e zemeruar 2Zogjte e zemeruar 2Zogjte e zemeruar 2

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Viki Vikingu dhe sekreti i shpatës magjike (2019)

  image
  Vic është një Viking i ri si asnjë tjetër: jo shumë i fortë, por shumë i zgjuar. Kur babai i tij, Halvar, kryeplaku i fshatit, vjedh nga armiku i tij i betuar një...
 • Hotel Transilvania 3 (2018)

  image
  Drakula bie ne dashuri me kapitenen e kroçeres ku po kalon pushimet me familjen dhe miqte, por Mavis zbulon se ajo eshte realisht ster-ster mbesa e Abraham Van...
 • Jeta sekrete e kafshëve 2 (2019)

  image
  Kevin Hart, Harrison Ford, Patton Oswalt. Njihuni me jetët emocionale të kafshëve shtëpiake, lidhjen e thellë midis tyre dhe familjarëve që i duan, si dhe se...
 • Hotel Transilvenia 2 (2015)

  image
  I shqetësuar se nipi i tij gjysmë njeri e gjysmë vampir, nuk është i frikshëm sa duhet, Drakula kërkon ndihmën e miqve për ta futur djaloshin në një kurs intensiv.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.