poster

Zogjtë e zemëruar

The Angry Birds Movie (2016)

Animacion, Aksion, Komedi, Familjar, Krim, Aventurë | Finlandë, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
TV1000 Balkan | 22.5.24 | 10:40

Vlerësimi: 6.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.2/10
(26 Voto)

PëRMBLEDHJE

Në një ishull të banuar nga zogj që nuk fluturojnë, gjaknxehti i Kuqi, i shpejti Çak dhe i paqëndrueshmi Bomba, do bëjnë të pamundurën për të zbuluar misterin që vjen nga vizita e disa derrkucëve jeshilë...

Fotot

Foto: RTL / © 2016 Rovio Animation Oy. All Rights Reserved.Foto: RTL / © 2016 Rovio Animation Oy. All Rights Reserved.Foto: RTL / © 2016 Rovio Animation Oy. All Rights Reserved.Foto: RTL / © 2016 Rovio Animation Oy. All Rights Reserved.Foto: RTL / © 2016 Rovio Animation Oy. All Rights Reserved.Foto: RTL / © 2016 Rovio Animation Oy. All Rights Reserved.Foto: RTL / © 2016 Rovio Animation Oy. All Rights Reserved.Foto: RTL / © 2016 Rovio Animation Oy. All Rights Reserved.Foto: RTL / © 2016 Rovio Animation Oy. All Rights Reserved.Zogjtë e zemëruarZogjtë e zemëruarZogjtë e zemëruarZogjtë e zemëruarZogjtë e zemëruar

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Zogjte e zemeruar 2 (2019)

  image
  Zogjtë që nuk mund të fluturojnë dhe derrkucët jeshilë e çojnë konfliktin mes tyre në një tjetër nivel.
 • Zoti Pibadi dhe Sherman (2014)

  image
  Zoti Pibadi, është qenia më e zgjuar në botë. Ai është një qen, që ka arritur të birësojë një djalosh të quajtur Sherman. Edhe pse Shermani është djalë shumë i...
 • Alberti dhe Diamanti Magjik (2015)

  image
  Qyteti Kelli është shumë i vogël, për dy nga trazovacët më të mëdhenj të të gjitha kohërave. Ata janë Alberti dhe miku i tij më i mirë Igon. Ndaj ata kanë...
 • Hotel Transilvenia 2 (2015)

  image
  I shqetësuar se nipi i tij gjysmë njeri e gjysmë vampir, nuk është i frikshëm sa duhet, Drakula kërkon ndihmën e miqve për ta futur djaloshin në një kurs intensiv.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.