poster

Arturi dhe e padukshmja

Arthur et les Minimoys (2006)

Aksion, Fantazi, Animacion, Familjar, Komedi, Aventurë | Francë, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Mbretëria e Bashkuar
Regjia: Luc Besson
CineStar Fantasy | 27.7.24 | 10:50

Vlerësimi: 6.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.6/10
(26 Voto)

PëRMBLEDHJE

Kur Bota e Arturit vihet në rrezik, ai do të bashkohet me popullin e vogël të të padukshmëve për të shpëtuar shtëpine dhe thesarin e mrekullueshem nga duart e një njeriu të lig.

Fotot

© TOBIS Film© TOBIS Film© TOBIS Film© TOBIS Film© TOBIS Film© TOBIS Film© TOBIS Film© TOBIS FilmArturi dhe e padukshmjaArturi dhe e padukshmjaArturi dhe e padukshmjaArturi dhe e padukshmjaArturi dhe e padukshmjaArturi dhe e padukshmjaArturi dhe e padukshmja

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Garfild (2004)

  image
  Macoku më i famshëm I Amerikës, udhëton drejt Britanisë së Madhe dhe ngatërrohet për një macok aristokrat dhe plot edukatë. Dhe sigurisht, ai nuk humb rastin të...
 • Tomasi dhe miqtë: Legjenda e thesarit të humbur (2015)

  image
  Lokomotiva më e dashur nga të gjithë rikthehet me një aventurë të re. Tomasi do të humbasi në një vend të panjohur. Aty do të njihet me miq të rinj dhe do ti...
 • Erdhi Zemëraku (2018)

  image
  Kjo është aventura e Territ, i cili është bllokuar në një nga përrallat që gjyshja e tij i tregonte i vogël. A do mundet dot ai të ndihmojë princeshën e...
 • Pufët 3: Udhëtim në pyllin e fshehtë (2017)

  image
  Pufët rikthehen me një film të ri. Pufeta dhe miqtë e saj përdorin një hartë misterioze që t'i udhëheqë përmes 'Pyllit të ndaluar', për të bërë zbulimin më të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.