Vlerësimi: 8.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.8/10
(107 Voto)

Fotot

Roki 1Roki 1Roki 1Roki 1Roki 1Roki 1Roki 1Roki 1Roki 1Roki 1Roki 1Roki 1Roki 1Roki 1Roki 1Roki 1Roki 1Roki 1

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ferri i vitit '63. (2009)

  image
  Kur kushtet janë të mira, në veri të Hollandës mbahet garë e famshme e patinatorëve. Rruga e gjatë 200 km duhet të kalohet deri mesnatë, e secili që mbaron garën...
 • Dita e vendimit (2014)

  image
  Kevin Costner. Në ditën e përzgjedhjes së lojtarëve të kolegjeve për të luajtuar në ligën profesionale, drejtuesi i një skuadre futbolli amerikan 'NFL', vihet...
 • Krid, djali i Apollos (2015)

  image
  Sylvester Stallone (kandidat për çmimin Oskar), Michael B. Jordan. Ish kampioni i botës Roki Balboa, bëhet trajner i Adonis Xhonson, djali i ish rivalit dhe mikut...
 • Krid 2 (2018)

  image
  Nën mbikqyrjen e Rocky Balboa, kampioni i sapo kurorëzuar Adonis Creed, përballet me Viktor Drago, të birin e Ivan Drago.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.