Fotot

Roki 1Roki 1Roki 1Roki 1Roki 1Roki 1Roki 1Roki 1Roki 1Roki 1Roki 1Roki 1Roki 1Roki 1Roki 1Roki 1Roki 1Roki 1

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Believe (2013)

  image
  Set in 1984 and inspired by true events, 'Believe' is a funny and touching fictional tale about the legendary Manchester United football manager Sir Matt Busby,...
 • Roki 5 (1990)

  image
  Pasi është tërhequr përfundimisht nga boksi dhe pasi i është kthyer jetës së thjeshtë duke mbetur pa asnjë nga pasuritë e tij, Roki merr në mbrojtje një nxënës...
 • 7 ditë në Parajsë (2011)

  image
  Pasi debutimi i tij në turneun e profesionistëve rezulton një katastrofë publike, një lojtar golfi në krizë, përpiqet të largohet nga presioni i lojës. Takimi i...
 • Ferri i vitit '63. (2009)

  image
  Kur kushtet janë të mira, në veri të Hollandës mbahet garë e famshme e patinatorëve. Rruga e gjatë 200 km duhet të kalohet deri mesnatë, e secili që mbaron garën...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.