poster

MIAMI BICI 2

Miami Bici 2 (2023)

Komedi, Aksion | Rumani

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 4.4.24
Vlerësimi: 5.0/10

PëRMBLEDHJE

Piciu dhe Bila shfrytëzojnë një mundësi të papritur nga një klient rumun dhe shkojnë në Los Anxhelos. Por së shpejti ata kuptojnë se padashur kanë rënë në botën e mafies së vjedhjeve të kartave të kreditit.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.