Jesús Del Cerro

actor

Aktor:

 1. ...
  New Romanian #2
 2. ...
  Acolyte #1

Regjia:

 1. 1. Kompanjeros (1998), seriale
 2. 7. Ho Ho Ho (2009), Film
 3. 11. Mamaia (2013), Film
 4. 13. Hawaii (2017), Film
 5. 14. Vlad (2019), seriale
 6. 19. Ramon (2023), Film

Skenaristi:

 1. ...
  (creator)
 2. 2. Hawaii (2017), Film
 3. 4. UPA Next (2022), seriale
  ...
  (based on characters created by)

Regjisori:

 1. 1. Bad (1999), Film
  ...
  associate producer
 2. 2. Hawaii (2017), Film

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.