Matei Dima

actor

Aktor:

 1. 1. 5Gang (2019), Film
  ...
  Good Cop
 2. ...
  Ion
 3. ...
  Mircea
 4. ...
  Corn Seller
 5. ...
  Ion

Regjia:

 1. 2. 5Gang (2019), Film

Skenaristi:

 1. 1. 5Gang (2019), Film
  ...
  (head writer)

Regjisori:

 1. 1. 5Gang (2019), Film

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.