Vlerësimi: 8.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9/10
(132 Voto)

Fotot

Terminatori 1Terminatori 1Terminatori 1Terminatori 1Terminatori 1Terminatori 1Terminatori 1Terminatori 1Terminatori 1Terminatori 1Terminatori 1Terminatori 1Terminatori 1Terminatori 1Terminatori 1Terminatori 1Terminatori 1Terminatori 1Terminatori 1Terminatori 1

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ushtari Universal (1992)

  image
  J.C.Van Damme. Ushtaret e mijevjeçarit te ri jane pothuajse te perkryer, pothuajse si njerez te vertete dhe gati nen kontrollin tone. Njeri prej tyre do t'i...
 • Timelock (1996)

  image
  In the 23rd century, a penal colony in a distant galaxy falls into anarchy when an inmate loads a virus into the computer system. While cryonic suspension was...
 • Blade (1998)

  image
  Wesley Snipes. Per mijera vjet kane jetuar mes nesh me etjen per pushtet. Tani, njeri prej tyre do t'i udheheqe drejt nenshtrimit te races njerezore. Nje tjeter,...
 • Rollerball (2002)

  image
  Johnathan Cross-i, nga ata të thekurit pas sporteve ekstreme, rekrutohet nga Alexi Petrovich të luajë në shpikjen e tij më të re sportive: Rollerball-in! Një lojë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.