poster

T2: Dita e gjykimit

Terminator 2: Judgment Day (1991)

Fantashkencë, Aksion, Thriller, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Francë
Regjia: James Cameron
RED tv | Nesër | 23:00

Vlerësimi: 8.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9/10
(235 Voto)

PëRMBLEDHJE

Sajborgu që dikur u mundua të vriste Sara Konorin, tani duhet të mbrojë djalin e saj adoleshent, Xhon Konor, nga një Terminator edhe më i fuqishëm dhe i avancuar.

Fotot

T2: Dita e gjykimitT2: Dita e gjykimitT2: Dita e gjykimitT2: Dita e gjykimitT2: Dita e gjykimitT2: Dita e gjykimitT2: Dita e gjykimitT2: Dita e gjykimitT2: Dita e gjykimitT2: Dita e gjykimitT2: Dita e gjykimitT2: Dita e gjykimitT2: Dita e gjykimitT2: Dita e gjykimitT2: Dita e gjykimitT2: Dita e gjykimitT2: Dita e gjykimitT2: Dita e gjykimitT2: Dita e gjykimitT2: Dita e gjykimit

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.