Vlerësimi: 6.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.59/10
(44 Voto)

Fotot

Mendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminaleMendje kriminale

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Mbreti i luftetareve (2010)

  image
  Film aksioni i bazuar në video-lojë „Mbreti i luftëtarëve”.
 • Surrogatët (2009)

  image
  Bruce Willis. Në të ardhmen, njerëzit jetojnë dhe ndërveprojnë nëpërmjet 'surrogatëve', riprodhime të përkryera të vetvetes. Një agjent i FBI-së, përpiqet të...
 • Godzilla kundër Kongut (2021)

  image
  Kapitulli epik i rradhës vë përballë njëri-tjetrit dy nga ikonat më të mëdha në historinë e filmave, të frikshmin Godzilla dhe të fuqishmin Kong.
 • Orët e fundit të Tokës (2011)

  image
  Robert Knepper, Cameron Crigger. Kur materie nga hapësira përplaset me Tokën, planetit i mbeten vetëm disa orë kohë. Një skuadër shkencëtarësh vihet në kërkim të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.