PëRMBLEDHJE

Lena, a young and carefree mermaid princess, lives a happy life in her home under the sea until the day she meets a human, Prince Stefan, and falls desperately in love. Realizing that her only chance would be to become a human herself, Lena visits the wicked Cassandra, who in exchange for her lovely voice, gives her what she desires, warning the princess that if Stefan married someone else, she would then be turned into sea-foam for all time.

Aktorët
Regjisori: Joe Cayre, Ken Cayre
KOHëZGJATJA: 50 min

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Balto 2: Të fshehtat e ujkut (2002)

  image
  Nje gjysem-ujk, gjysem-qen i quajtur Balto shnderrohet ne nje hero kur shfaqja e nje difterie te fuqishme kercenon femijet e qytetit Nome, Alaske
 • Zgjimi i Dragoit të Zi (2014)

  image
  Bazuar në një nga videolojërat më të suksesshme, vjen aventura e një luftëtari të ri, i cili ndërmerr një udhëtim të rrezikshëm për të bashkuar njerëzit dhe elfët...
 • Dragoni i lumtur (2009)

  image
  Një dragua i ri kinez dënohet nga perëndite të zbresë poshtë në tokë për të jetuar si njeri i zakonshëm. Derisa forcat e këqija të zbulojnë identitetin e tij të...
 • Nusja e princit (1987)

  image
  Një përrallë fantastike me princ e princeshë, kalorës të mistershëm, xhuxhë e gjigandë, budallenj e të zgjuar, duele, të qeshura, magji, mrekulli dhe shumë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.