Jack Olesker

actor

Skenaristi:

 1. 1. MASK (1985), seriale
  ...
  (writer)
 2. ...
  (developer)
 3. 3. Palčica (1992), Film
  ...
  (screenplay by)
 4. ...
  (screenplay by)
 5. ...
  (screenplay by)
 6. ...
  (screenplay by)
 7. 7. Aladdin (1992), Film
  ...
  (screenplay)
 8. ...
  (writer)
 9. ...
  (screenplay by)
 10. ...
  (screenplay by)
 11. 12. Sinbad (1995), Film
  ...
  (screenplay by)
 12. 13. Heidi (1995), Film
 13. ...
  (original story by)

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.