FILMA Faqja 1

 • Debatues të mëdhenj

  e diel

  17.1.21

  04:45

  Debatues të mëdhenj

  The Great Debaters (2007)

  Marshal, Teksas, siç e përshkroi Xhejms Farmer Junior, është qyteti i fundit që u dorëzua pas luftës civile. Ai është shtëpia e Kolegjit Vajli, ku në vitin 1936, profesori Melvin Tolson (fituesi i dyfishtë i Çmimit...

 • A Different Loyalty

  e diel

  17.1.21

  06:15

  A Different Loyalty

  A Different Loyalty (2004)

 • Një Histori Hirusheje

  e diel

  17.1.21

  08:00

  Një Histori Hirusheje

  A Cinderella Story (2004)

 • Shtatë Jetë

  e diel

  17.1.21

  11:30

  Shtatë Jetë

  Seven Pounds (2008)

 • Pritshmëri Të Mëdha

  e diel

  17.1.21

  15:48

  Pritshmëri Të Mëdha

  Great Expectations (1998)

 • America's Sweethearts

  e diel

  17.1.21

  18:40

  America's Sweethearts

  America's Sweethearts (2001)

 • Stjudardesat në aksion

  e diel

  17.1.21

  19:35

  Stjudardesat në aksion

  View from the Top (2003)

  Dona Xhensen u rrit në anën e gabuar të vendbanimit kamp në Silver Springs, Nevadë, dhe gjithmonë besonte që fati i saj është të ikë nga aty. Pas leximit të librit të Sali Vestonit, ish stjuardesës më të njohur në...

 • TË DUA BOSNJË

  e diel

  17.1.21

  22:35

  TË DUA BOSNJË

  The Hunting Party (2007)

  Dy gazetarë nisen në pushim në Bosnë, pesë vjet pas fundit të luftës në atë vend. Në ushëtimin rastësisht e kapin keqbërësin më e kërkuar në botën, por shpejtë do të zbulojnë pse qeveria e tyre shpesh nuk do t'i kapë...

 • Miami Blues

  e hënë

  18.1.21

  02:58

  Miami Blues

  Miami Blues (1990)

 • Boksieri i Rrugëve

  e hënë

  18.1.21

  05:07

  Boksieri i Rrugëve

  Fighting (2009)

  2009.Channing Tatum, Terrence Howard. Një i ri në Nju Jork, i cili mbijeton duke shitur në rrugë, njihet me një njeri që do ta fusë në botën fitimprurëse dhe të rrezikshme të arteve marciale.

 • Histori Dashurie e Krishtlindjeve

  e hënë

  18.1.21

  05:30

  Histori Dashurie e Krishtlindjeve

  Coup de Foudre à Noël (2017)

  Sharlota Marton është drejtore e re falimentuese e cila ëndërron të zgjerojë horizontet, si në fushë biznesi, ashtu edhe në fushë private. Në fund të dhjetorit, kompania jurudike e Sharlotës nga Parisi e dërgon në...

 • Pritshmëri Të Mëdha

  e hënë

  18.1.21

  06:03

  Pritshmëri Të Mëdha

  Great Expectations (1998)

 • She's All That

  e hënë

  18.1.21

  08:45

  She's All That

  She's All That (1999)

 • Blue Sky

  e hënë

  18.1.21

  12:00

  Blue Sky

  Blue Sky (1994)

 • Dua (por nuk dua)

  e hënë

  18.1.21

  13:05

  Dua (por nuk dua)

  I Do (But I Don't) (2004)

  Puna e planifikueses së dasmave Loren Krendells është të bëjë mrekulli në dasmat e njerëzve të tjerë. Fatkeqsisht, në zgjidhjen e problemeve të jetës së saj, ajo ka hasur ca pengesa. Tani, ndërsa dasma me e...

Emri « 1 2 3 4 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.