poster

Në kërkim të kafshëve fantastike

Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016)

Aksion, Aventurë, Fantazi | Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: David Yates

Vlerësimi: 7.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.34/10
(44 Voto)

Fotot

Në kërkim të kafshëve fantastikeNë kërkim të kafshëve fantastikeNë kërkim të kafshëve fantastikeNë kërkim të kafshëve fantastikeNë kërkim të kafshëve fantastikeNë kërkim të kafshëve fantastikeNë kërkim të kafshëve fantastikeNë kërkim të kafshëve fantastikeNë kërkim të kafshëve fantastikeNë kërkim të kafshëve fantastikeNë kërkim të kafshëve fantastikeNë kërkim të kafshëve fantastikeNë kërkim të kafshëve fantastikeNë kërkim të kafshëve fantastikeNë kërkim të kafshëve fantastikeNë kërkim të kafshëve fantastikeNë kërkim të kafshëve fantastikeNë kërkim të kafshëve fantastikeNë kërkim të kafshëve fantastikeNë kërkim të kafshëve fantastikeNë kërkim të kafshëve fantastikeNë kërkim të kafshëve fantastikeNë kërkim të kafshëve fantastikeNë kërkim të kafshëve fantastikeNë kërkim të kafshëve fantastikeNë kërkim të kafshëve fantastikeNë kërkim të kafshëve fantastike

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kafshët fantastike: Krimet e Grindelwald (2018)

  image
  Filmi i dytë "Fantastic Beasts" i vendosur në Botën Magjike të J. K. Rowling, tregon aventurat e zoologut magjistar Newt Scamander.
 • Rikthim Në Ishullin e Nimit (2013)

  image
  Nimi e adhuron jetën që bën në ishull... Por një zbulim i papritur, do ta prish qetësinë e saj... Tani ajo, bashkë me ndihmën e disa miqëve, duhet të shpëtojë nga...
 • Herri Poter dhe guri filozofik (2001)

  image
  Nje djale i vogel i cili per te perfeksionuar magjine vazhdon shkollen, ku njihet me shume moshatare qe edhe ata kishin te njejten dhunti. Shume te papritura dhe...
 • Eruigu dhe shtriga (2020)

  image
  Irving, vajza më e vecantë e jetimores, adoptohet nga Bela Jaga, një shtrigë e frikshme dhe e rreptë e cila jeton në një shtëpi misterioze, me mace që flasin,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.