poster

Kafshët fantastike: Krimet e Grindelwald

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018)

Aventurë, Familjar, Fantazi | Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: David Yates

Vlerësimi: 6.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.4/10
(42 Voto)

Fotot

Kafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e GrindelwaldKafshët fantastike: Krimet e Grindelwald

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kronikat e Narnias Udhëtimi i Shtegtarit (2010)

  image
  Bazuar në kryeveprën e C.S Lewis. Armiqtë e dikurshëm do të bashkohen dhe fuqia e vetme që mund ti ndalë, fshihet pas vetë Narnias. Vjen një aventurë e...
 • Medalioni i humbur (2013)

  image
  Një njeri që shkon në një jetimore për të lënë disa dhurata, iu tregon fëmijëve një histori mbi dy miq adoleshentë që zbulojnë një medalion të humbur që i kthen...
 • Trili dhe Thesari i Humbur (2009)

  image
  Ndiqni Trilin në një tjetër aventurë të paharrueshme për guximin dhe fuqinë e miqësisë së vërtetë. Trili pa dashje rrezikon të gjithë botën e zanave. Për t'i vënë...
 • Udhëtim në Oz (2017)

  image
  Ju ftojmë në një udhëtim legjendar, në Tokën e mrekullueshme të Ozit... Karaktere të reja dhe miq të vjetër: Njeriu prej teneqeje, Dordoleci, Dorotia, Toto,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.