PËRMBLEDHJE

Një dragua i ri kinez dënohet nga perëndite të zbresë poshtë në tokë për të jetuar si njeri i zakonshëm. Derisa forcat e këqija të zbulojnë identitetin e tij të vërtetë, atij i duhet të kalojë nga një vend i cuditshëm. Përfytyroni një botë plot me fantazi, ndërsa ndiqni udhëtimin e dragoit, i cili falë magjisë u shëndërrua në një djalë të vogël dhe u dëbua nga shtëpia për të jetuar mes njerëzve. Kur forcat e mira dhe të keqija mësojnë që një dragua ka ardhur, fillojnë ta kërkojnë, sepse ai është i vetmi që mund të gjejë shpatën magjike, pronari i të cilës mund të sundojë universin. A do të mund ta gjejë ai i pari shpatën përpara se ajo të përfundojë në duar të gabuara? A do të shënderrohet ai përseri në dragua?

Fotot

Dragoni i lumturDragoni i lumturDragoni i lumturDragoni i lumturDragoni i lumturDragoni i lumturDragoni i lumturDragoni i lumtur

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • All Dogs Go to Heaven 2 (1996)

  image
  Charlie and Itchy have return to Earth to find Gabriel's Horn, but along the way they meet up with a sweet young boy named David, who ran away from home. And a...
 • Pertej Gardhit 2006 (2006)

  image
  Në një pyll të mrekullueshëm, jeton një komunitet i vogël kafshësh, që u druhet shumë njerëzve. Por një mëngjes, ata shohin se pranë pyllit është ngritur një...
 • Asterix and Caesar (1985)

  image
  Obelix falls for a new arrival in his home village in Gaul, but is heartbroken when her true love arrives to visit her. However, the lovers are kidnapped by...
 • Clown (2020)

  image
  Follows a little toy clown, thrown away with a load of old discarded toys, as he goes on a journey to find a new loving home for himself and his friends.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.