SERIALE Faqja 1

 • Breshkat adoleshente Ninxha

  e premte

  19.8.22

  08:55

  Breshkat adoleshente Ninxha

  Teenage Mutant Ninja Turtles (2012)

  Ato u krijuan rastesisht. Ato u mbajten te fshehura. Ato u sterviten per beteja te medha. Dhe tani qe qyteti i tyre eshte nen sulm dhe i rrethuar, fati i njerezimit eshte ne duart e ketyre 4 breshkave...

 • Lista e zeze

  e premte

  19.8.22

  14:30

  Lista e zeze

  The Blacklist (2013)

  Krimineli me i kerkuar ne bote dorezohet ne FBI. Premton se do te bashkepunoje me policine per te gjetur personat me te kerkuar... Ne kembim te muzes se tij... Nje partnership i pazakonte ne kerkim te emrave qe...

 • KESTËLL

  e premte

  19.8.22

  17:00

  KESTËLL

  Castle (2009)

  Serial kandidat për 4 çmime Emmy dhe fitues i 18 çmimeve të tjera televizive! Pasi një vrasës serial përdor si frymëzim romanet mister të shkrimtarit Riçard Kasel, ai bashkohet me një grup hetuesish për të zgjidhur...

 • Lista e zeze

  e premte

  19.8.22

  23:30

  Lista e zeze

  The Blacklist (2013)

  Krimineli me i kerkuar ne bote dorezohet ne FBI. Premton se do te bashkepunoje me policine per te gjetur personat me te kerkuar... Ne kembim te muzes se tij... Nje partnership i pazakonte ne kerkim te emrave qe...

 • Ligj dhe rregull.

  e shtunë

  20.8.22

  01:00

  Ligj dhe rregull.

  Law & Order (1990)

  Jeta dhe krimet e hetuara nga Departamentit te Policise se Nju Jorkut, elita e skuadres se dedektiveve qe hetojne mbi krimet seksuale. I krijuar nga producenti fitues I cmimit Emmy Award Dick Wolf.

 • Misione te fshehta

  e shtunë

  20.8.22

  03:35

  Misione te fshehta

  Covert Affairs (2010)

  Nje grua beqare. Nje jete e dyfishte. Vajza e misioneve te fshehta. Nje serial i jashtezakonshem, sa 'seksi' aq dramatik ku adrenalina njeh kulmin e saj.

 • Kim possible

  e shtunë

  20.8.22

  07:00

  Kim possible

  Kim Possible (2002)

  Një nxitës i tifozëve të shkollës së mesme dhe shoqja e saj më e mirë e prirur ndaj aksidenteve i balancojnë detyrat e tyre si luftëtarë të krimit global me sfidat tipike të adoleshencës.

 • Lista e zeze

  e shtunë

  20.8.22

  14:30

  Lista e zeze

  The Blacklist (2013)

  Krimineli me i kerkuar ne bote dorezohet ne FBI. Premton se do te bashkepunoje me policine per te gjetur personat me te kerkuar... Ne kembim te muzes se tij... Nje partnership i pazakonte ne kerkim te emrave qe...

 • Grand Hotel

  e shtunë

  20.8.22

  17:45

  Grand Hotel

  Gran Hotel (2011)

 • Lista e zeze

  e shtunë

  20.8.22

  22:30

  Lista e zeze

  The Blacklist (2013)

  Krimineli me i kerkuar ne bote dorezohet ne FBI. Premton se do te bashkepunoje me policine per te gjetur personat me te kerkuar... Ne kembim te muzes se tij... Nje partnership i pazakonte ne kerkim te emrave qe...

 • Ligj dhe rregull.

  e shtunë

  20.8.22

  23:55

  Ligj dhe rregull.

  Law & Order (1990)

  Jeta dhe krimet e hetuara nga Departamentit te Policise se Nju Jorkut, elita e skuadres se dedektiveve qe hetojne mbi krimet seksuale. I krijuar nga producenti fitues I cmimit Emmy Award Dick Wolf.

 • Misione te fshehta

  e diel

  21.8.22

  00:35

  Misione te fshehta

  Covert Affairs (2010)

  Një ngatërresë në misionin e radhës bën që Eni të pezullohet nga hetimi, ndërsa Beni zhduket nga spitali pa lënë gjurmë. Ndërkohë Eni bën çmos të krijojë miqësi me Salmën, gruan që mund ta lidhë me një sirian të...

 • Ligj dhe rregull.

  e diel

  21.8.22

  06:00

  Ligj dhe rregull.

  Law & Order (1990)

  Jeta dhe krimet e hetuara nga Departamentit te Policise se Nju Jorkut, elita e skuadres se dedektiveve qe hetojne mbi krimet seksuale. I krijuar nga producenti fitues I cmimit Emmy Award Dick Wolf.

 • Kim possible

  e diel

  21.8.22

  07:00

  Kim possible

  Kim Possible (2002)

  Një nxitës i tifozëve të shkollës së mesme dhe shoqja e saj më e mirë e prirur ndaj aksidenteve i balancojnë detyrat e tyre si luftëtarë të krimit global me sfidat tipike të adoleshencës.

 • Lista e zeze

  e diel

  21.8.22

  14:30

  Lista e zeze

  The Blacklist (2013)

  Krimineli me i kerkuar ne bote dorezohet ne FBI. Premton se do te bashkepunoje me policine per te gjetur personat me te kerkuar... Ne kembim te muzes se tij... Nje partnership i pazakonte ne kerkim te emrave qe...

Emri « 1 2 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.