SERIALE Faqja 1

 • Sarasvaticandra

  e enjte

  30.11.23

  17:40

  Sarasvaticandra

  Saraswatichandra (2013)

  Nje histori dashurie emocionuese per dy shpirtra binjake, Sarasvaticandra dhe Kumud, te cilet jane te denuar nga fati dhe traditat qe te mos jene bashke. Nje perralle dashurie plot ndjenje, krenari dhe paragjykime mes...

 • "TRASHALLUQJA E BUKUR "-serial

  e enjte

  30.11.23

  18:00

  "TRASHALLUQJA E BUKUR "-serial

  Mi gorda bella (2002)

  Seriali pati një sukses shumë të madh gjithandej.

 • ″SULLTANI- serial

  e enjte

  30.11.23

  19:30

  ″SULLTANI- serial

  Muhtesem Yüzyil (2011)

  Sulejmani i Madhërishëm është një tenelovele historike turke.

 • DASHURI BARDH E ZI

  e enjte

  30.11.23

  19:40

  DASHURI BARDH E ZI

  Siyah Beyaz Aşk (2017)

  Ferhat a cold-blooded, emotionless and cruel man who is a shooter for his uncle and has a wounded past.Asli, is a naive female doctor who wishes to serve humanity. An unforgettable love will be experienced with these...

 • DASHURI BARDH E ZI

  e enjte

  30.11.23

  20:00

  DASHURI BARDH E ZI

  Siyah Beyaz Aşk (2017)

  Ferhat a cold-blooded, emotionless and cruel man who is a shooter for his uncle and has a wounded past.Asli, is a naive female doctor who wishes to serve humanity. An unforgettable love will be experienced with these...

 • SHERBETI I KUQ

  e enjte

  30.11.23

  20:00

  SHERBETI I KUQ

  Kızılcık Şerbeti (2022)

  A love story between two extreme families with the same truth but different methods.

 • JETË TË THYERA"-serial

  e enjte

  30.11.23

  22:00

  JETË TË THYERA"-serial

  Kirik Hayatlar (2021)

  Modelja shqiptare, Arbnora Ademaj pjesë e serialit turk “Jeta e thyer”.

 • MIDIS DY LAGJEVE

  e enjte

  30.11.23

  23:30

  MIDIS DY LAGJEVE

  Fatih Harbiye (2013)

  The main character is a girl who lives in the suburbs of Istanbul. All her thoughts together about how to get out of poverty and miserable life and enter the socialite. Girl walking confidently towards the realization...

 • "AMANTES"-serial

  e premte

  1.12.23

  01:00

  "AMANTES"-serial

  Amantes (2005)

  Është agimi i shekullit të 20-të që ngre vitet e çuditshme në lidhje me zbulimet e reja, krijimet dhe Luftën e Parë Botërore.

 • Më dëgjo

  e premte

  1.12.23

  01:15

  Më dëgjo

  Duy Beni (2022)

  Ekim dhe Lejla dy shoqe te ngushta thuajse si motra jetojne ne nje lagje te varfer duke patur gjithmone zili per moshataret e tyre te cilet studionin ne kolegjin e famshem "Gerçek", ekskluzivisht per femijet "e...

 • DASHURI BARDH E ZI

  e premte

  1.12.23

  01:35

  DASHURI BARDH E ZI

  Siyah Beyaz Aşk (2017)

  Ferhat a cold-blooded, emotionless and cruel man who is a shooter for his uncle and has a wounded past.Asli, is a naive female doctor who wishes to serve humanity. An unforgettable love will be experienced with these...

 • DASHURI BARDH E ZI

  e premte

  1.12.23

  02:00

  DASHURI BARDH E ZI

  Siyah Beyaz Aşk (2017)

  Ferhat a cold-blooded, emotionless and cruel man who is a shooter for his uncle and has a wounded past.Asli, is a naive female doctor who wishes to serve humanity. An unforgettable love will be experienced with these...

 • "KËNGA E JETËS"-serial

  e premte

  1.12.23

  02:00

  "KËNGA E JETËS"-serial

  Hayat Şarkısı (2016)

  Historia rreth një vajzeje që bën të pamundurën për të qenë me personin që ajo e do.

 • SHERBETI I KUQ

  e premte

  1.12.23

  02:05

  SHERBETI I KUQ

  Kızılcık Şerbeti (2022)

  A love story between two extreme families with the same truth but different methods.

 • "MIDIS DY LAGJEVE"-serial

  e premte

  1.12.23

  03:00

  "MIDIS DY LAGJEVE"-serial

  Fatih Harbiye (2013)

  The main character is a girl who lives in the suburbs of Istanbul. All her thoughts together about how to get out of poverty and miserable life and enter the socialite. Girl walking confidently towards the realization...

Emri « 1 2 3 ... 8 9 10 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.