SERIALE Faqja 1

 • Qaza kopmani

  e shtunë

  2.3.24

  19:10

  Qaza kopmani

  Qaza kopmani

 • FAMILJA KUQEZI rts.

  e shtunë

  2.3.24

  20:30

  FAMILJA KUQEZI rts.

  Familja Kuqezi (2018)

  “Familja kuqezi” është serial komedia më e veçantë e zhanrit ‘Situation comedy’, prodhuar dhe realizuar nga Tring, në bashkëpunim me profesionistët më të mirë të fushës së artit të komedisë në vend. Ky sitcom...

 • Familja Kuqezi

  e diel

  3.3.24

  20:30

  Familja Kuqezi

  Familja Kuqezi (2018)

  “Familja kuqezi” është serial komedia më e veçantë e zhanrit ‘Situation comedy’, prodhuar dhe realizuar nga Tring, në bashkëpunim me profesionistët më të mirë të fushës së artit të komedisë në vend. Ky sitcom...

 • 3 Vllaznit

  e diel

  3.3.24

  20:30

  3 Vllaznit

  3 vllaznitë (2022)

 • 3 Vllaznit

  e hënë

  4.3.24

  04:50

  3 Vllaznit

  3 vllaznitë (2022)

 • "MË DUAJ KËSHTU SI JAM"-serial

  e hënë

  4.3.24

  13:00

  "MË DUAJ KËSHTU SI JAM"-serial

  Beni böyle sev (2013)

  The story of Aysem and Ömer, who think that they will be able to take responsibility for their dreams, their love and each other, and to have difficulties together, instead of temporary relations that they will live...

 • Dashuria S'Njeh Arsye

  e hënë

  4.3.24

  13:05

  Dashuria S'Njeh Arsye

  Aşk Mantık İntikam (2021)

  Flet për dy të rinj që divorcohen për shkak të vështirësive financiare në martesë dhe takohen me njëri-tjetrin. A do ta kuptojë Ozan përfundimisht Esrën dhe do ta falë? A do të jetë Esra e suksesshme? A do të...

 • 3 Vllaznit

  e hënë

  4.3.24

  14:00

  3 Vllaznit

  3 vllaznitë (2022)

 • Një shans më shumë

  e hënë

  4.3.24

  14:30

  Një shans më shumë

  Tozluyaka (2022)

  Ata kerkonin pergjigje, por gjeten shpresen... Nje vrasje ndryshon jeten e lagjes "Tozlyaka". Vefa pranohet ne nje kolegj elite, por nje nate ai gjendet i vdekur. E konsideruar si vetevrasje, miqte e tij te ngushte...

 • FAMILJA KUQEZI rts.

  e hënë

  4.3.24

  22:55

  FAMILJA KUQEZI rts.

  Familja Kuqezi (2018)

  “Familja kuqezi” është serial komedia më e veçantë e zhanrit ‘Situation comedy’, prodhuar dhe realizuar nga Tring, në bashkëpunim me profesionistët më të mirë të fushës së artit të komedisë në vend. Ky sitcom...

 • "MË DUAJ KËSHTU SI JAM"-serial

  e martë

  5.3.24

  01:00

  "MË DUAJ KËSHTU SI JAM"-serial

  Beni böyle sev (2013)

  The story of Aysem and Ömer, who think that they will be able to take responsibility for their dreams, their love and each other, and to have difficulties together, instead of temporary relations that they will live...

 • "MË DUAJ KËSHTU SI JAM"-serial

  e martë

  5.3.24

  13:00

  "MË DUAJ KËSHTU SI JAM"-serial

  Beni böyle sev (2013)

  The story of Aysem and Ömer, who think that they will be able to take responsibility for their dreams, their love and each other, and to have difficulties together, instead of temporary relations that they will live...

 • Një shans më shumë

  e martë

  5.3.24

  14:30

  Një shans më shumë

  Tozluyaka (2022)

  Ata kerkonin pergjigje, por gjeten shpresen... Nje vrasje ndryshon jeten e lagjes "Tozlyaka". Vefa pranohet ne nje kolegj elite, por nje nate ai gjendet i vdekur. E konsideruar si vetevrasje, miqte e tij te ngushte...

 • "MË DUAJ KËSHTU SI JAM"-serial

  e mërkurë

  6.3.24

  01:00

  "MË DUAJ KËSHTU SI JAM"-serial

  Beni böyle sev (2013)

  The story of Aysem and Ömer, who think that they will be able to take responsibility for their dreams, their love and each other, and to have difficulties together, instead of temporary relations that they will live...

 • "MË DUAJ KËSHTU SI JAM"-serial

  e mërkurë

  6.3.24

  13:00

  "MË DUAJ KËSHTU SI JAM"-serial

  Beni böyle sev (2013)

  The story of Aysem and Ömer, who think that they will be able to take responsibility for their dreams, their love and each other, and to have difficulties together, instead of temporary relations that they will live...

Emri « 1 2 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.