The story of Aysem and Ömer, who think that they will be able to take responsibility for their dreams, their love and each other, and to have difficulties together, instead of temporary relations that they will live for their daily fervor in their youth.

Transmetimet në kanale:

21 Mix  

Ishte në kanal:

TRT 1  TRT Turk  RTV21  

Episodi vijues:

20.4.24
10:00
" MË DUAJ KËSHTU SI JAM "- serial, Ep. 5
e hënë
13:00
"MË DUAJ KËSHTU SI JAM"-serial
e martë
01:00
"MË DUAJ KËSHTU SI JAM"-serial
e martë
13:00
"MË DUAJ KËSHTU SI JAM"-serial
e mërkurë
01:00
"MË DUAJ KËSHTU SI JAM"-serial
Sot
13:00
"MË DUAJ KËSHTU SI JAM"-serial
Sot
01:00
"MË DUAJ KËSHTU SI JAM"-serial
Nesër
13:00
"MË DUAJ KËSHTU SI JAM"-serial
Nesër
01:00
"MË DUAJ KËSHTU SI JAM"-serial
e premte
13:00
"MË DUAJ KËSHTU SI JAM"-serial
e shtunë
01:00
"MË DUAJ KËSHTU SI JAM"-serial
e shtunë
10:00
"MË DUAJ KËSHTU SI JAM"-serial
REKOMANDIMET
 • Praxis mit Meerblick (2017)

  image
 • Emperatriz (2011)

  image
  Daleko od svog doma, u sunčanom Los Angelesu, usamljena Emperatriz Jurado (Grabriela Spanic) u očaju traži čovjeka svog života, Armandu Mendozu (Omar Fiero), kako...
 • Histori Familjare (2009)

  image
  Një vështrim satirik i tri familjeve dhe ideve të secilit se kush është familja moderne. Secila nga familjet ka diçka të veçantë, që i bën situatat e tyre sa...
 • For Heaven's Sake (2002)

  image
  It is a light hearted comedy about nuns who are constantly dodging attempts by the mayor to take over their cloister in order to create business opportunities for...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.