A married couple from Belgrade decide to move from the city to the countryside so they can work on both their marriage and their careers as artists. People they find there are a bit annoying but mean well and not acually helping them to find their peace.

Ishte në kanal:

RTL2  RTS1  RTL  Hayat Plus  Hayat TV  

REKOMANDIMET
 • Tate (2020)

  image
  „Svaki čovek može biti otac a samo retki mogu biti tate“, poruka je komične porodične serije sa melodramskim zapletima. Radnja serije smeštena je u savremeni...
 • Young Sheldon (2017)

  image
  It's 1989 and 9-year-old Sheldon Cooper has skipped four grades to start high school along with his less-intellectual older brother. As he struggles to be...
 • Burri i shtëpisë (2011)

  image
  Mike Baxter is the marketing director for an iconic outdoor sporting goods store. He loves to have adventures while he's traveling for work and, of course, he...
 • Young Rock (2021)

  image
  Një vështrim mbi jetën e superyllit Dwayne 'The Rock' Johnson.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.