Një vështrim satirik i tri familjeve dhe ideve të secilit se kush është familja moderne. Secila nga familjet ka diçka të veçantë, që i bën situatat e tyre sa komike aq edhe dramatike..

Transmetimet në kanale:

PRO 7  FOX  

Ishte në kanal:

RTL2  Tring Smile  HBO2  HBO  HBO3  RTL DE  E!  SLO1  

Episodi vijues:

Nesër
13:50
Histori Familjare
Nesër
14:15
Histori Familjare
Nesër
14:45
Histori Familjare
Nesër
15:10
Histori Familjare
e enjte
13:45
Histori Familjare
e enjte
14:15
Histori Familjare
e enjte
14:40
Histori Familjare
e enjte
15:10
Histori Familjare 4, Ep. 8
2.10.23
06:25
Familja Moderne 6, Ep. 1
4.10.23
08:30
Familja Moderne 6, Ep. 2
5.10.23
05:15
Familja Moderne 6, Ep. 3
6.10.23
06:25
Familja Moderne 6, Ep. 4
9.10.23
06:25
Familja Moderne 6, Ep. 5
13.10.23
06:25
Familja Moderne 6, Ep. 6
16.10.23
06:25
Familja Moderne 6, Ep. 7
20.10.23
06:25
Familja Moderne 6, Ep. 8
27.10.23
06:25
Familja Moderne 6, Ep. 9
REKOMANDIMET
 • The Good Place (2016)

  image
  Kristen Bell, Ted Danson. Kandidat për dy çmime "Globi i artë". Pas vdekjes, egoistja Eleonora dërgohet gabimisht në Vendin e Mirë. E vendosur të mos shkojë atje...
 • Love Victor (2020)

  image
  Viktor është një student i ri në shkollën e mesme Creekwood në rrugëtimin e tij të vetë-zbulimit, duke u përballur me sfidat në shtëpi, duke u përshtatur me një...
 • Two and a Half Men (2003)

  image
  Çarli Harper është një beqar në parajse me një shtëpi në plazhin e Malibusë, një punë super të paguar dhe një jetë mjaft aktive. Ndërsa vellai i tij, Alani, ne...
 • The Big Bang Theory (2007)

  image
  J.Galecki, J.Parsons, K.Cuoco. Një grua zhvendoset në një apartament ku fqinjë ka dy fizikanë gjeni, por aspak shoqërore. Ajo do t'u tregojë atyre se nuk e njohin...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.