SERIALE

 • Duaje jetën

  e diel

  16.6.24

  10:00

  Duaje jetën

  Amor à Vida (2013)

  Nje telenovele e suksessshme dhe fituese e disa çmimeve. Nje histori dashurie dhe genjeshtrash qe te mberthen para ekranit! Jeta e Palomes, nje vajze e re dhe e bukur, e cila behet “armike” ne familje per shkak te nje...

 • Duaje jetën

  e diel

  16.6.24

  12:30

  Duaje jetën

  Amor à Vida (2013)

  Nje telenovele e suksessshme dhe fituese e disa çmimeve. Nje histori dashurie dhe genjeshtrash qe te mberthen para ekranit! Jeta e Palomes, nje vajze e re dhe e bukur, e cila behet “armike” ne familje per shkak te nje...

 • Hemlock Grove

  e hënë

  17.6.24

  02:00

  Hemlock Grove

  Hemlock Grove (2013)

  Sekretet e frikshme jane vetem nje pjese e jetes ne qytetin e vogel te Pensilvanise "Hemlock Grove", aty ku te keqijat me te erreta fshihen edhe ne mes te dites. Bazuar ne romanin me te njejtin titull nga Brian...

 • Duaje jetën

  e hënë

  17.6.24

  11:05

  Duaje jetën

  Amor à Vida (2013)

  Nje telenovele e suksessshme dhe fituese e disa çmimeve. Nje histori dashurie dhe genjeshtrash qe te mberthen para ekranit! Jeta e Palomes, nje vajze e re dhe e bukur, e cila behet “armike” ne familje per shkak te nje...

 • Duaje jetën

  e hënë

  17.6.24

  23:00

  Duaje jetën

  Amor à Vida (2013)

  Nje telenovele e suksessshme dhe fituese e disa çmimeve. Nje histori dashurie dhe genjeshtrash qe te mberthen para ekranit! Jeta e Palomes, nje vajze e re dhe e bukur, e cila behet “armike” ne familje per shkak te nje...

 • Hemlock Grove

  e martë

  18.6.24

  01:05

  Hemlock Grove

  Hemlock Grove (2013)

  Sekretet e frikshme jane vetem nje pjese e jetes ne qytetin e vogel te Pensilvanise "Hemlock Grove", aty ku te keqijat me te erreta fshihen edhe ne mes te dites. Bazuar ne romanin me te njejtin titull nga Brian...

 • Hemlock Grove

  e mërkurë

  19.6.24

  01:05

  Hemlock Grove

  Hemlock Grove (2013)

  Sekretet e frikshme jane vetem nje pjese e jetes ne qytetin e vogel te Pensilvanise "Hemlock Grove", aty ku te keqijat me te erreta fshihen edhe ne mes te dites. Bazuar ne romanin me te njejtin titull nga Brian...

 • Hemlock Grove

  e enjte

  20.6.24

  01:05

  Hemlock Grove

  Hemlock Grove (2013)

  Sekretet e frikshme jane vetem nje pjese e jetes ne qytetin e vogel te Pensilvanise "Hemlock Grove", aty ku te keqijat me te erreta fshihen edhe ne mes te dites. Bazuar ne romanin me te njejtin titull nga Brian...

 • Hemlock Grove

  e premte

  21.6.24

  01:05

  Hemlock Grove

  Hemlock Grove (2013)

  Sekretet e frikshme jane vetem nje pjese e jetes ne qytetin e vogel te Pensilvanise "Hemlock Grove", aty ku te keqijat me te erreta fshihen edhe ne mes te dites. Bazuar ne romanin me te njejtin titull nga Brian...

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.