Vlerësimi: 6.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.4/10
(91 Voto)

Transmetimet në kanale:

TV Klan  

Ishte në kanal:

PINK  RTL  B92  Prva  

Episodi vijues:

Sot
18:20
SULEJMANI I MADHERISHEM, Premiere, serial
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.