Trials and tribulations of family Popadic, a typical family of five with their everyday problems.

Transmetimet në kanale:

RTS SVET  RTS1  

Ishte në kanal:

FTV  RTRS  

Episodi vijues:

e martë
05:03
Bolji život ®
e martë
05:05
Bolji život, TV serija
e martë
11:10
Bolji život, TV serija
e martë
11:10
Bolji život
e mërkurë
05:09
Bolji život, TV serija
e mërkurë
05:09
Bolji život ®
Sot
11:10
Bolji život
Sot
11:10
Bolji život, TV serija
Sot
05:10
Bolji život ®
Sot
05:10
Bolji život, TV serija
Nesër
11:10
Bolji život, TV serija
Nesër
11:10
Bolji život
Nesër
05:03
Bolji život ®
Nesër
05:04
Bolji život, TV serija
e premte
11:10
Bolji život, TV serija
e premte
11:10
Bolji život
e shtunë
05:03
Bolji život, TV serija
e shtunë
05:03
Bolji život ®
3.6.24
11:10
Bolji život, TV serija
3.6.24
11:10
Bolji život
4.6.24
05:00
Bolji život ®
4.6.24
05:05
Bolji život, TV serija
4.6.24
11:10
Bolji život
4.6.24
11:10
Bolji život, TV serija
4.6.24
20:10
Bolji život ®
5.6.24
05:03
Bolji život, TV serija
5.6.24
05:05
Bolji život ®
REKOMANDIMET
 • Moja Generacija Z (2019)

  image
  "Moja generacija Z" govori o tinejdžerima koji su nasledili čuvene "milenijalce", generaciji "Z", odnosno o maturantima jedne beogradske gimnazije (rođenim...
 • M(j)ešoviti brak (2003)

  image
  The series was filmed according to a theater play that was very popular in Serbia. For the purposes of the series, some new characters have been added and the...
 • Ema një shtrigë ëndrrash (2014)

  image
  When Emma and her single father move to a new town, she thinks all she'll have to deal with is making new friends - until she starts developing strange powers and...
 • Megi dhe Bianka (2016)

  image
  Maggie is an eccentric American teenager who wins a scholarship to attend the Fashion Academy of Milan, a prestigious international fashion school. Bianca is the...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.