This show is focused on a fictional clinic in Leipzig called 'Sachsenklinik' as well as its staff and patients.

Transmetimet në kanale:

One  

Ishte në kanal:

SUPER RTL  

Episodi vijues:

Nesër
13:15
In all Friendliness, Ep. 789
e enjte
13:15
In all Friendliness, Ep. 790
e premte
13:05
In all Friendliness, Ep. 791
13.2.23
13:15
In all Friendliness, Ep. 792
REKOMANDIMET
 • Dashuri e Ndaluar (2008)

  image
  Having lost his wife eleven years ago, Adnan devoted all his attention to his daughter Nihal and his son Bülent. Adnan, who lives in one of the most prominent...
 • Degrassi: Gjenerata e re (2001)

  image
  Brezi i ardhshëm i studentëve në Degrassi janë këtu. Degrassi: Gjenerata Tjetër zhvillohet 14 vjet pas shfaqjes së hitit të kultit "Degrassi Junior High" pasi...
 • Pendimi (2014)

  image
  Little girl Elif lives with his mother Melek, stepfather Veysel, her step-sister Zeynep and step-brother Murat. Elif is almost 5 years old but she is much more...
 • Dashuri e pafund (2015)

  image
  Kemali, një student i inxhinierisë së minierave, djali i një familje të thjeshtë dhe Nihani, një vajzë që vjen nga një shtresë e lartë, bien në dashuri. Kemali...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.