SERIALE Faqja 1

 • El Chapo

  e enjte

  1.6.23

  23:00

  El Chapo

  El Chapo (2017)

  Don Soil i jep informacion Gabrielës, teksa ajo kërkon një viktimë që të jetë e regjistruar kundër gjeneralit Blanko. El Çapoja takohet me një trafikant droge në Guatemala.

 • Barbarossa

  e premte

  2.6.23

  00:00

  Barbarossa

  Barbaroslar: Akdeniz'in Kilici (2021)

  Barbarossa: (Shpata e Mesdheut: Hajredin Pasha). Drama historike bazuar ne jeten e Hajredin Pashes ose Barbaroses dhe 3 vellezerve te tij, djemte e shqiptarit Jakup Aga. Aventurat dhe betejat mes baticave dhe...

 • Barbarossa

  e premte

  2.6.23

  11:20

  Barbarossa

  Barbaroslar: Akdeniz'in Kilici (2021)

  Barbarossa: (Shpata e Mesdheut: Hajredin Pasha). Drama historike bazuar ne jeten e Hajredin Pashes ose Barbaroses dhe 3 vellezerve te tij, djemte e shqiptarit Jakup Aga. Aventurat dhe betejat mes baticave dhe...

 • Çukur

  e premte

  2.6.23

  12:30

  Çukur

  Çukur (2016)

  Cukur nuk eshte thjesht emri i nje lagjeje, por emri i nje "mbreterie". Nje nga lagjet me te rrezikshme, drejtohet nga familja mafioze Koçovali. Ata mendojne se "Cukur" eshte nje lagje e Stambollit, por ne fakt nuk e...

 • Amaneti

  e premte

  2.6.23

  14:30

  Amaneti

  Emanet (2020)

  Seher duhet te coje deri ne fund amanetin e motres se saj dhe te kujdeset per nipin, Jusufin e vogel. Te dy bashke e gjene veten te zene "peng" brenda viles luksoze ku mungon dashuria dhe lumturia. I zoti i shtepise,...

 • Barbarossa

  e premte

  2.6.23

  20:00

  Barbarossa

  Barbaroslar: Akdeniz'in Kilici (2021)

  Barbarossa: (Shpata e Mesdheut: Hajredin Pasha). Drama historike bazuar ne jeten e Hajredin Pashes ose Barbaroses dhe 3 vellezerve te tij, djemte e shqiptarit Jakup Aga. Aventurat dhe betejat mes baticave dhe...

 • Barbarossa

  e premte

  2.6.23

  22:50

  Barbarossa

  Barbaroslar: Akdeniz'in Kilici (2021)

  Barbarossa: (Shpata e Mesdheut: Hajredin Pasha). Drama historike bazuar ne jeten e Hajredin Pashes ose Barbaroses dhe 3 vellezerve te tij, djemte e shqiptarit Jakup Aga. Aventurat dhe betejat mes baticave dhe...

 • Amaneti

  e shtunë

  3.6.23

  01:00

  Amaneti

  Emanet (2020)

  Seher duhet te coje deri ne fund amanetin e motres se saj dhe te kujdeset per nipin, Jusufin e vogel. Te dy bashke e gjene veten te zene "peng" brenda viles luksoze ku mungon dashuria dhe lumturia. I zoti i shtepise,...

 • Karmen Sandiego

  e shtunë

  3.6.23

  07:20

  Karmen Sandiego

  Carmen Sandiego (2019)

  Legjenda rikthehet me misione të reja... Me një pamje të re... Por gjithmone, me të njëjtin mision: të vjedhi të pasurit për t'ja dhuruar të varfërve... Ajo është Karmen Sandiago.

 • Barbarossa

  e shtunë

  3.6.23

  11:20

  Barbarossa

  Barbaroslar: Akdeniz'in Kilici (2021)

  Barbarossa: (Shpata e Mesdheut: Hajredin Pasha). Drama historike bazuar ne jeten e Hajredin Pashes ose Barbaroses dhe 3 vellezerve te tij, djemte e shqiptarit Jakup Aga. Aventurat dhe betejat mes baticave dhe...

 • Çukur

  e shtunë

  3.6.23

  12:30

  Çukur

  Çukur (2016)

  Cukur nuk eshte thjesht emri i nje lagjeje, por emri i nje "mbreterie". Nje nga lagjet me te rrezikshme, drejtohet nga familja mafioze Koçovali. Ata mendojne se "Cukur" eshte nje lagje e Stambollit, por ne fakt nuk e...

 • Amaneti

  e shtunë

  3.6.23

  14:30

  Amaneti

  Emanet (2020)

  Seher duhet te coje deri ne fund amanetin e motres se saj dhe te kujdeset per nipin, Jusufin e vogel. Te dy bashke e gjene veten te zene "peng" brenda viles luksoze ku mungon dashuria dhe lumturia. I zoti i shtepise,...

 • Ben Bu Cihana Sığmazam

  e shtunë

  3.6.23

  22:20

  Ben Bu Cihana Sığmazam

  Ben Bu Cihana Sığmazam (2022)

  Cezayir decides to avenge his brother, who worked for the state and was victim of sabotage, begins a new life by faking his death but after a while he must return to his past life.

 • Osmani

  e diel

  4.6.23

  02:00

  Osmani

  Kuruluş: Osman (2019)

  The series will focus on the life of Osman Bey, the son of Ertugrul Gazi and the founder of the Ottoman Empire.

 • Barbarossa

  e diel

  4.6.23

  06:00

  Barbarossa

  Barbaroslar: Akdeniz'in Kilici (2021)

  Barbarossa: (Shpata e Mesdheut: Hajredin Pasha). Drama historike bazuar ne jeten e Hajredin Pashes ose Barbaroses dhe 3 vellezerve te tij, djemte e shqiptarit Jakup Aga. Aventurat dhe betejat mes baticave dhe...

Emri « 1 2 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.