Vlerësimi: 7.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.18/10
(71 Voto)

Seriali dramatic me I ndjekur ne SHBA, fitues I dhjetera cmimeve. Pese protagoniste, me nje objektiv te vetem: te behen mjeket me te mire te vendit, eshte ky qellimi i Meredith Grey, dhe i stafit te saj.

Transmetimet në kanale:

FOX Life  

Ishte në kanal:

Prime  DIVA  PRO 7  RTL2  B92  RTL  Puls4  

Episodi vijues:

Sot
22:55
Grey's Anatomy 16, Ep. 354
Nesër
10:15
Grey's Anatomy 16, Ep. 353
Nesër
11:10
Grey's Anatomy 16, Ep. 354
Nesër
23:20
Grey's Anatomy 16, Ep. 355
Nesër
00:15
Grey's Anatomy 16, Ep. 356
e hënë
22:55
Grey's Anatomy 18, Ep. 390
e martë
13:50
Grey's Anatomy 18, Ep. 10
e martë
22:55
Grey's Anatomy 18, Ep. 11
e mërkurë
13:50
Grey's Anatomy 18, Ep. 11
e mërkurë
22:55
Grey's Anatomy 18, Ep. 12
e enjte
13:50
Grey's Anatomy 18, Ep. 12
8.12.22
22:55
Grey's Anatomy 18, Ep. 13
9.12.22
13:50
Grey's Anatomy 18, Ep. 13
9.12.22
23:50
Grey's Anatomy 18, Ep. 14
10.12.22
10:15
Grey's Anatomy 16, Ep. 13
10.12.22
11:10
Grey's Anatomy 16, Ep. 14
10.12.22
22:00
Grey's Anatomy 16, Ep. 15
10.12.22
22:55
Grey's Anatomy 16, Ep. 16
11.12.22
10:15
Grey's Anatomy 16, Ep. 15
11.12.22
11:10
Grey's Anatomy 16, Ep. 16
11.12.22
22:15
Grey's Anatomy 16, Ep. 17
11.12.22
23:10
Grey's Anatomy 16, Ep. 18
12.12.22
22:55
Grey's Anatomy 18, Ep. 15
13.12.22
13:50
Grey's Anatomy 18, Ep. 15
13.12.22
22:55
Grey's Anatomy 18, Ep. 16
14.12.22
13:50
Grey's Anatomy 18, Ep. 16
14.12.22
22:55
Grey's Anatomy 18, Ep. 17
15.12.22
13:50
Grey's Anatomy 18, Ep. 17
15.12.22
22:55
Grey's Anatomy 18, Ep. 18
16.12.22
13:50
Grey's Anatomy 18, Ep. 18
16.12.22
23:50
Grey's Anatomy 18, Ep. 19
17.12.22
10:15
Grey's Anatomy 16, Ep. 17
17.12.22
11:10
Grey's Anatomy 16, Ep. 18
17.12.22
22:00
Grey's Anatomy 16, Ep. 19
17.12.22
22:55
Grey's Anatomy 16, Ep. 20
18.12.22
10:15
Grey's Anatomy 16, Ep. 19
18.12.22
11:10
Grey's Anatomy 16, Ep. 20
18.12.22
22:55
Grey's Anatomy 16, Ep. 21
18.12.22
23:50
Grey's Anatomy 17, Ep. 1
19.12.22
22:55
Grey's Anatomy 18, Ep. 20
20.12.22
13:50
Grey's Anatomy 18, Ep. 20
24.12.22
10:15
Grey's Anatomy 16, Ep. 21
24.12.22
11:10
Grey's Anatomy 17, Ep. 1
24.12.22
22:15
Grey's Anatomy 17, Ep. 2
24.12.22
23:10
Grey's Anatomy 17, Ep. 3
25.12.22
10:15
Grey's Anatomy 17, Ep. 2
25.12.22
11:10
Grey's Anatomy 17, Ep. 3
25.12.22
22:20
Grey's Anatomy 17, Ep. 4
25.12.22
23:15
Grey's Anatomy 17, Ep. 5
31.12.22
10:15
Grey's Anatomy 17, Ep. 4
31.12.22
11:10
Grey's Anatomy 17, Ep. 5
31.12.22
23:10
Grey's Anatomy 17, Ep. 6
1.1.23
00:05
Grey's Anatomy 17, Ep. 7
REKOMANDIMET
 • Degrassi: Gjenerata e re (2001)

  image
  Brezi i ardhshëm i studentëve në Degrassi janë këtu. Degrassi: Gjenerata Tjetër zhvillohet 14 vjet pas shfaqjes së hitit të kultit "Degrassi Junior High" pasi...
 • Dashuri e pafund (2015)

  image
  Kemali, një student i inxhinierisë së minierave, djali i një familje të thjeshtë dhe Nihani, një vajzë që vjen nga një shtresë e lartë, bien në dashuri. Kemali...
 • Molla e ndaluar (2018)

  image
  Three things in life can not be hidden "love, smoke and lack of money". The social society and the events behind the business world are told.
 • The Night Shift (2014)

  image
  A group of doctors from the Army return to work the night shift at a hospital in San Antonio.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.