A drama about one of New York's most prestigious ad agencies at the beginning of the 1960s, focusing on one of the firm's most mysterious but extremely talented ad executives, Donald Draper.

Ishte në kanal:

Superstar 2  Jolly HD  RTV21  HTV3  B92  FOX Life  HTV1  

REKOMANDIMET
 • The Island Doctor (2018)

  image
  Doctor Filipa Wagner travels to Mauritius to start a new life.
 • Billions (2016)

  image
  U.S. Attorney Chuck Rhoades goes after hedge fund king, Bobby "Axe" Axelrod in a battle between two powerful New York figures.
 • Shtëpiake të dëshpëruara (2011)

  image
  Komedia me skenarin me te mire te pershtatur nga versioni amerikan. Jeta dhe dashurite e pese heroinave te serialit qe jetojne ne rrugicen "Trendafil": Jasemin,...
 • Ramo (2020)

  image
  The series will focus on the conflict between the two families and a great love that will flourish between this struggle.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.