poster

Zoti dhe zonja Smith

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Thriller, Komedi, Dramë, Aksion, Krim | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Doug Liman

Vlerësimi: 6.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.7/10
(111 Voto)

Fotot

Zoti dhe zonja SmithZoti dhe zonja SmithZoti dhe zonja SmithZoti dhe zonja SmithZoti dhe zonja SmithZoti dhe zonja SmithZoti dhe zonja SmithZoti dhe zonja SmithZoti dhe zonja SmithZoti dhe zonja SmithZoti dhe zonja SmithZoti dhe zonja SmithZoti dhe zonja SmithZoti dhe zonja SmithZoti dhe zonja SmithZoti dhe zonja Smith

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Detektivi i ndershëm (2015)

  image
  Një polic i ndershëm kërkon drejtësi për një njeri të zakonshëm kundër të gjitha gjasave. Një djalë i pasur kërkon hakmarrje ndaj policit.
 • 2 Pistoleta (2013)

  image
  Denzel Washington, Mark Wahlberg. Kur përpjekja për të shkatërruar një rrjet kriminal shkon keq, dy agjentë të fshehtë detyrohen të marrin arratinë sëbashku, edhe...
 • Zgjidh Fatin Tënd (2008)

  image
  James McAvoy, Morgan Freeman, Angelina Jolie. Një zyrtar i ri mëson se është djali i një vrasësi profesionist dhe se ndan të njëjtat aftësi mbinjerëzore vrastare...
 • Pensionistë të rrezikshëm (2010)

  image
  Bruce Willis, Morgan Freeman, John Malkovich, Helen Mirren. Katër pensionistë, ish agjentët më të mirë të CIA-s, tani po mundohen të përshtaten me jetën e re. Por...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.