poster

Zoti dhe zonja Smith

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Komedi, Dramë, Thriller, Aksion, Krim, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Doug Liman

Vlerësimi: 6.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.9/10
(130 Voto)

PëRMBLEDHJE

Brad Pitt, Angelina Jolie. Jeta e tyre në çift pas 6 vjetësh duket mëse normale...por, në fakt ka hyrë në fazën e tmerrshme ku s'ndodh më asgjë dhe rutina po e mbyt jetën e qetë familjare. Por ajo që ata s'e dinë është se janë të dy vrasës.

Fotot

Zoti dhe zonja SmithZoti dhe zonja SmithZoti dhe zonja SmithZoti dhe zonja SmithZoti dhe zonja SmithZoti dhe zonja SmithZoti dhe zonja SmithZoti dhe zonja SmithZoti dhe zonja SmithZoti dhe zonja SmithZoti dhe zonja SmithZoti dhe zonja SmithZoti dhe zonja SmithZoti dhe zonja SmithZoti dhe zonja SmithZoti dhe zonja Smith

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.