Chris Weitz

Ditëlindje: 1969

Aktor:

 1. ...
  Martin Coleman

Regjia:

 1. ...
  (uncredited)

Skenaristi:

 1. ...
  (screenplay)
 2. ...
  (screenplay)
 3. ...
  (screenplay)
 4. ...
  (screenplay)
 5. 5. Hirushja (2015), Film
  ...
  (screenplay by)
 6. ...
  (screenplay by)
 7. ...
  (screenplay by)
 8. 8. Pinoku (2022), Film
  ...
  (screenplay by)
 9. 9. Krijuesi (2023), Film
  ...
  (screenplay by)

Regjisori:

 1. ...
  executive producer
 2. ...
  executive producer
 3. ...
  executive producer
 4. 8. I vetëm (2009), Film
 5. ...
  executive producer
 6. 12. Kolumbus (2017), Film
 7. 14. Gërmimi (2018), Film
 8. ...
  producer (p.g.a.)
 9. 16. Pinoku (2022), Film
 10. 17. Fiksimi (2022), Film
 11. ...
  executive producer

Zeri:

 1. ...
  Male Voice in Porn Film
 2. ...
  Sheldon Schmeckler

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.