poster

Idetë e mrekullueshme të Bikford Shmeklerit

Bickford Shmeckler's Cool Ideas (2006)

Komedi, Romancë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Scott Lew
Tring Comedy | 22.5.24 | 01:50

Vlerësimi: 5.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(4 Voto)

PëRMBLEDHJE

Kur Bickford Schmeckler që është në vit të parë universitet i vjedhin ditarin e tij me ide brilante ai kthen përmbys të gjithë godinën për ta gjetur.

Fotot

Idetë e mrekullueshme të Bikford ShmekleritIdetë e mrekullueshme të Bikford ShmekleritIdetë e mrekullueshme të Bikford ShmekleritIdetë e mrekullueshme të Bikford ShmekleritIdetë e mrekullueshme të Bikford Shmeklerit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Martohu me mua (2006)

  image
  Jason Biggs, Isla Fisher. Një vit pas vdekjes së të dashurës, Anderson betohet se s'do të dashurojë më kurrë. Por në një moment që i çudit të gjithë, ai i...
 • Që djalli të më marrë (2006)

  image
  Një rast keqkuptimi prish një lidhje dashurie. Disa ditë para martesës, Vanesa, zbulon se i pëlqejnë shumë djemtë dhe nuk i shmang dot mendimet seksuale. Për të...
 • Moderne dhe gënjeshtare (2009)

  image
  Isla Fisher, Hugh Dancy. Një vajzë që nuk u reziston dot blerjeve nëpër dyqane dhe është e mbytur në borxhe, fillon punë si gazetare në një revistë, ku i duhet të...
 • Bad Date Chronicles (2017)

  image
  Leigh runs the website "Bad Date Chronicles," which allows people to anonymously post horrible date experiences. When rival blogger Conner becomes the subject of...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.