Vlerësimi: 6.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.3/10
(41 Voto)

PëRMBLEDHJE

Idris Elba, Kate Winslet. Të bllokuar në mal pas një aksidenti me avion, dy të panjohur bashkëpunojnë për t'i mbijetuar kushteve ekstreme të moti

Fotot

Malet Mes NeshMalet Mes NeshMalet Mes NeshMalet Mes NeshMalet Mes NeshMalet Mes NeshMalet Mes NeshMalet Mes NeshMalet Mes NeshMalet Mes NeshMalet Mes NeshMalet Mes NeshMalet Mes NeshMalet Mes Nesh

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Dita e punës (2013)

  image
  Kate Winslet, Josh Brolin. Një nënë beqare dhe i biri i ofrojnë ndihme një njeriu të frikshëm dhe të plagosur, që kërkohet nga policia. Të dy mësojnë historinë e...
 • Against All Odds (1984)

  image
  Terry Brogan, an aging football player in L.A., is cut early in the season; he needs money, so he takes a job from a shady friend of his, Jake Wise, to track down...
 • Robin Hud (1991)

  image
  etj. Historia e Robin Hudit dhe luftës së tij për drejtësi e sjellë nga aktorët më të njohur të Hollivudit
 • Perfect Storm (2000)

  image
  This truly tempestuous drama has to be the most waterlogged film since Titanic. (Those prone to mal de mer should take sick bags along with them.) Based on a true...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.