Fotot

Rambo 2 - Gjaku i pareRambo 2 - Gjaku i pareRambo 2 - Gjaku i pareRambo 2 - Gjaku i pareRambo 2 - Gjaku i pareRambo 2 - Gjaku i pareRambo 2 - Gjaku i pare

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Një Histori e Patreguar 2 - Hakmarrja e Elektros (2014)

  e shtunë
  image
  Ndërsa Piter Parker përpiqet të zbulojë të vërtetën për babanë e tij, një mik i tij i vjetër kthehet në Nju Jork, por ai mëson se po vdes njësoj si babai i tij...
 • Na Ishte Njëherë në Meksikë (2003)

  e shtunë
  image
  A.Banderas, S.Hayek. Heroi legjendar 'El Mariachi' e gjen veten të përfshire në luften e një trafikanti droge për të rrezuar Presidentin Meksikan, i ndihmuar nga...
 • Njerëzit X: Ditët e së ardhmes se shkuar (2014)

  e shtunë
  image
  Patrick Stewartm Ian McKellen, Hugh Jackman. Njerëzit X kthejnë dikë pas në kohe, për të ndryshuar historinë dhe për të parandaluar një ngjarje që do të sillte...
 • Kryelarti (2004)

  e shtunë
  image
  Ish ushtari amerikan Chris Vaughn rikthehet në qytetin e lindjes ku gjithçka që njihte kishte ndryshuar. Krimi, droga dhe shthurja kishte pushtuar rrugët e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.