Vlerësimi: 6.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.1/10
(62 Voto)

Fotot

Shpejtësi dhe çmenduri 8Shpejtësi dhe çmenduri 8Shpejtësi dhe çmenduri 8Shpejtësi dhe çmenduri 8Shpejtësi dhe çmenduri 8Shpejtësi dhe çmenduri 8Shpejtësi dhe çmenduri 8Shpejtësi dhe çmenduri 8Shpejtësi dhe çmenduri 8Shpejtësi dhe çmenduri 8

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Mekaniku 2: Kthimi (2016)

  image
  Jason Statham. Vrasësi me pagesë më i rrezikshëm në botë, Artur Bishop mendoi se e kishte hedhur pas krahve të kaluarën. Por kur e dashura e tij rrëmbehet, për ta...
 • Supreme Sanction (1999)

  image
  A newspaper reporter is marked for assassination for his investigation into what happened to some army helicopters that were mysteriously shot down. However, the...
 • Shpejtesi dhe cmenduri 9 (2021)

  image
  Vin Diesel, John Cena, Michelle Rodriguez. Këtë herë, një kërcënim do ta detyrojë Domin të përballet me mëkatet e të kaluarës së tij. Bashkë me skuadrën, ai do të...
 • Rregullat e hakmarrjes (2015)

  image
  Steven Seagal, Vinnie Jones. Kur një vrasës me pagesë, gjen një vajzë që ndiqet nga një mafioz me lidhje politike, ai vihet në dilemë midis shpëtimit të saj dhe...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.