Vlerësimi: 5.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8/10
(35 Voto)

PËRMBLEDHJE

Mjeshtri i sporteve ekstreme, tani operativi qeveritar Zander Kejxh, të cilin e konsideroj gjatë si të vdekur, kthehet nga pensioni drejt në luftë kundër luftëtarit alfa Siangut dhe skuadrës së tij, e cila kontrollon armën që duket e pandalueshme me emrin „Kutia e Pandorës“. Duke i rekrutuar njerëzit krejt të rinj që duan aksion, Zander merr vesh që u fut në një komplot vdekjeprurës që vë në pah majën e shumë shteteve të botës.

Fotot

xXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander KejxhitxXx: Kthimi i Zander Kejxhit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Pararoja (2020)

  image
  Jackie Chan. Agjencia elitare e sigurisë, "Vanguard" është e vetmja shpresë mbijetese për një kontabilist që ndiqet nga kriminelët më të rrezikshëm në botë. Për...
 • Sahara (2005)

  image
  Ekziston legjenda e një thesari të cilin e kerkon e gjithë bota. Një skuadër prej tre personash duhet të kuptojë kodet për të bërë zbulimin që do të ndryshojë...
 • Street Fighter (1994)

  image
  Col. William Guile leads an army of soldiers into the country of Shadaloo to find traces to lead him to General M. Bison, who has captured many people including...
 • Shpejtësi dhe çmenduri 7 (2015)

  image
  Filmi i fundit i Paul Walker! Vëllai i madh i terroristit Ouen Shou, kërkon te hakmerret kundër Dominik Torretos, Brajan Okonerit dhe pjesës tjetër të skuadrës...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.