SERIALE

 • Lule të vetmuara

  e enjte

  1.12.22

  16:35

  Lule të vetmuara

  Kirgin Çiçekler (2015)

  Një dramë familjare dhe njerezore e disa vajzave jetime, të cilat do të mësojnë si të përballojnë jetën krejtesisht të vetmuara, të dashurojnë, të bëjnë gabime, të rrëzohen, të ringrihen dhe të mbijetojnë duke u...

 • Tradhëtia

  e premte

  2.12.22

  01:05

  Tradhëtia

  Öyle Bir Geçer Zaman Ki (2010)

  Seriali më i vlerësuar turk Tradhëtia ndjek ndryshimet dramatike në jetët e familjes Akarsu, pas lidhjes jashtëmartesore të patriarkut.

 • Lule të vetmuara

  e premte

  2.12.22

  04:00

  Lule të vetmuara

  Kirgin Çiçekler (2015)

  Një dramë familjare dhe njerezore e disa vajzave jetime, të cilat do të mësojnë si të përballojnë jetën krejtesisht të vetmuara, të dashurojnë, të bëjnë gabime, të rrëzohen, të ringrihen dhe të mbijetojnë duke u...

 • Tradhëtia

  e premte

  2.12.22

  13:35

  Tradhëtia

  Öyle Bir Geçer Zaman Ki (2010)

  Seriali më i vlerësuar turk Tradhëtia ndjek ndryshimet dramatike në jetët e familjes Akarsu, pas lidhjes jashtëmartesore të patriarkut.

 • Tradhëtia

  e shtunë

  3.12.22

  05:00

  Tradhëtia

  Öyle Bir Geçer Zaman Ki (2010)

  Seriali më i vlerësuar turk Tradhëtia ndjek ndryshimet dramatike në jetët e familjes Akarsu, pas lidhjes jashtëmartesore të patriarkut.

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.