Vlerësimi: 5.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.3/10
(244 Voto)

Transmetimet në kanale:

TV Klan  

Episodi vijues:

Sot
10:10
LULE TE VETMUARA, serial ®
Sot
16:05
LULE TE VETMUARA, Premiere, serial
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.