Vlerësimi: 5.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.3/10
(228 Voto)

Transmetimet në kanale:

TV Klan  

Episodi vijues:

Nesër
10:10 e paradites
LULE TE VETMUARA, serial ®
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.