Vlerësimi: 5.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.11/10
(73 Voto)

Fotot

Kurth në fund të detitKurth në fund të detitKurth në fund të detitKurth në fund të detitKurth në fund të detitKurth në fund të detitKurth në fund të detitKurth në fund të detitKurth në fund të detitKurth në fund të detitKurth në fund të detitKurth në fund të detitKurth në fund të detitKurth në fund të detitKurth në fund të detitKurth në fund të detitKurth në fund të detitKurth në fund të detitKurth në fund të detitKurth në fund të detitKurth në fund të detitKurth në fund të detit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shpejtesi dhe cmenduri 9 (2021)

  image
  Vin Diesel, John Cena, Michelle Rodriguez. Këtë herë, një kërcënim do ta detyrojë Domin të përballet me mëkatet e të kaluarës së tij. Bashkë me skuadrën, ai do të...
 • Agjenti 007 Bota nuk mjafton (1999)

  image
  Pierce Brosnan. James Bond rikthehet me detyrën për të mbrojtur trashegimtaren e vetme të një manjati Britanik të naftes nga terroristet, por kur ajo e tradhton,...
 • The Replacement (2021)

  image
  Spain, 1982. A young police officer hardened in the worst neighbourhoods of Madrid accepts a post in a small village by the sea in the hope of healing his sick...
 • Kingsman: Origjina (2021)

  image
  Ralph Fiennes, Gemma Arterton, Djimon Hounsou etj. Në sfondin e luftës së parë botërore, kjo është historia e Agjencisë së parë të pavarur të inteligjencës në...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.