A German language television series that has been running continuously since 1970, which makes it the longest-running German TV drama. Every episode features different detectives of a different city trying to solve a murder case.

Transmetimet në kanale:

One  

Episodi vijues:

e diel
21:45
Tatort
15.8.22
04:00
Tatort
REKOMANDIMET
 • Live PD: Police Patrol (2017)

  e martë
  image
  Live PD: Police Patrol is a non-fiction weekend special series that brings viewers an unfiltered look at law enforcement officers in action across America. Each...
 • Xhezuri dhe e Bukura (2016)

  e martë
  image
  Cesur kthehet në fshatin e babait të tij me planin për t'u hakmarrë për vdekjen e babait të tij. E vetmja gjë që ai nuk kishte planifikuar është Suhan, vajza e...
 • Death Note (2006)

  e martë
  image
  Light Yagami finds the "Death Note," a notebook with the power to kill, and decides to create a Utopia by killing the world's criminals, and soon the world's...
 • Ligj dhe rregull (1990)

  e martë
  image
  The show follows a crime, ususally adapted from current headlines, from two separate vantage points. The first half of the show concentrates on the investigation...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.