Vlerësimi: 7.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.5/10
(16 Voto)

PëRMBLEDHJE

Nga krijuesit e 'Aladin' dhe 'Sirena e vogël', vjen një tjetër përrallë e mrekullueshme për kurajon, miqësinë dhe zbulimet e mëdha. Një aventurë fantastike në kërkim të një ishulli thesari dhe një jete prej piratësh.

Fotot

Planeti i ThesaritPlaneti i ThesaritPlaneti i ThesaritPlaneti i ThesaritPlaneti i ThesaritPlaneti i ThesaritPlaneti i ThesaritPlaneti i ThesaritPlaneti i ThesaritPlaneti i ThesaritPlaneti i Thesarit

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.