poster

Bebi Bos 2: Çështje familjare

The Boss Baby 2: Family Business (2021)

Animacion, Komedi, Aksion, Familjar, Fantazi, Aventurë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Tom McGrath

Vlerësimi: 5.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(3 Voto)

PëRMBLEDHJE

Tashmë vëllezërit Templeton janë rritur dhe janë larguar nga njëri-tjetri, por një Bebe Bose e re, me një vizion tërëseisht të ri, do t'i bashkojë sërish dhe do të frymëzojë një biznes të ri familjar.

Fotot

Bebi Bos 2: Çështje familjareBebi Bos 2: Çështje familjareBebi Bos 2: Çështje familjareBebi Bos 2: Çështje familjareBebi Bos 2: Çështje familjareBebi Bos 2: Çështje familjare

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Bianka dhe Berni ne token e kangureve (1990)

  image
  Bianka dhe Berni, dy agjente te RSA, kete here shkojne ne token e kangureve me misionin e shpetimit te nje djali dhe nje lloji te rralle shqiponje te arte.
 • Smërfët (2011)

  image
  Animation, Adventure, Comedy, USA, 2011. Kur magjistari i keq Gargamel thërret Pufët e vegjël jashtë fshatit të tyre ata rrezohen nga bota magjike e tyre dhe bien...
 • Epoka e akullnajave 3 (2009)

  image
  Ngjarja më e rëndësishme në dy milionë vjet do të marrë përmasa të tjera. Bota do të ketë një skuadër të re heronjsh që do të shkojnë aty, ku asnjë kafshë tjetër...
 • Shrek (2001)

  image
  Historia e Shrekut kete here vjen ne formen e nje muzikali. Kur Shreku zbulon se mocalin e tij e kishin pushtuar te gjithe personazhet e perrallave, te cilet...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.