Eva Longoria

Ditëlindje: 1975

Aktor:

 1. 1. L.A. Dragnet (2003), seriale
  ...
  Det. Gloria Duran
 2. ...
  Carlita / Lexus
 3. ...
  Gabrielle Solis
 4. 4. The Insider (2004), seriale
  ...
  Self
 5. ...
  Jeanie
 6. ...
  Sylvia
 7. ...
  Jill Marin
 8. ...
  Consuela
 9. ...
  Kate
 10. ...
  Rebecca Seabrook
 11. ...
  Self
 12. ...
  Self
 13. ...
  Rosalba
 14. ...
  Rosalba
 15. ...
  Herself (segment: opening film)
 16. ...
  Tulita Gorostieta
 17. ...
  Celeste
 18. ...
  Self
 19. ...
  Marion
 20. ...
  Eva Longoria
 21. ...
  Marion
 22. ...
  Sophia Perez
 23. 23. Mother Up! (2013), seriale
 24. 24. Frontera (2014), Film
  ...
  Paulina
 25. ...
  Self
 26. 26. Any Day (2015), Film
  ...
  Jolene
 27. 27. Vegimet (2015), Film
  ...
  Eileen
 28. ...
  Self
 29. 29. Telenovela (2015), seriale
  ...
  Ana Sofia Calderon
 30. ...
  Gloria Alvarez
 31. ...
  Self
 32. ...
  Angela
 33. ...
  Margot Beste-Chetwynde
 34. ...
  Self
 35. ...
  Theresa
 36. ...
  Grace
 37. ...
  Elena
 38. 39. Grand Hotel (2019), seriale
  ...
  Beatriz Mendoza
 39. ...
  Carmen
 40. ...
  Self - Host
 41. ...
  Self
 42. ...
  Self
 43. ...
  Jeanine
 44. ...
  Soledad Quintana
 45. ...
  Ana
 46. ...
  Self
 47. ...
  Self - Host

Regjia:

 1. 2. Blackish (2014), seriale
 2. 3. The Mick (2017), seriale
 3. 4. LA To Vegas (2018), seriale
 4. 5. Grand Hotel (2019), seriale

Regjisori:

 1. ...
  co-producer
 2. 2. Xhon Uik (2014), Film
 3. ...
  executive producer
 4. ...
  executive producer

Zeri:

 1. ...
  Chief De Silva
 2. ...
  Lady X
 3. ...
  Carol

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.