Vlerësimi: 6.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.2/10
(76 Voto)

PëRMBLEDHJE

Di Xhej zbulon se në shtëpinë e fqinjit të tij ka diçka që nuk shkon. Kushdo që i afrohet asaj shtëpie zhduket pa lënë gjurmë dhe ky mister do të jetë misioni i tij. Bashkë me shokun e tij dhe vajzën e ëndrrave përpiqet të zbulojë të vërtetën.

Fotot

Shtëpia përbindëshShtëpia përbindëshShtëpia përbindëshShtëpia përbindëshShtëpia përbindëshShtëpia përbindëshShtëpia përbindëshShtëpia përbindëshShtëpia përbindëshShtëpia përbindëshShtëpia përbindësh

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Koko dhe sekreti i madh (2017)

  image
  I përballur me ndalimin e muzikës në familjen e tij prej shumë gjeneratash, Migeli 12 vjeçar futet në 'Tokën e të Vdekurve' për të gjetur stërgjyshin e tij, një...
 • Bebi Bos 2: Çështje familjare (2021)

  image
  Tashmë vëllezërit Templeton janë rritur dhe janë larguar nga njëri-tjetri, por një Bebe Bose e re, me një vizion tërëseisht të ri, do t'i bashkojë sërish dhe do...
 • Koko, dragoi i vogël 2: Brënda në xhungël (2019)

  image
  Kjo është aventura e Dragoit Koko, i cili niset me padurim në kampin veror. Por gjithcka që ai kishte ëndërruar do të shndërrohet në një katastrofë të vërtetë,...
 • Aventura e madhe e lejlekut të vogël (2017)

  image
  Një aventurë e mrekullueshme... Udhëtimi i guximshëm i një harabeli të vogël, i cili vihet në kërkim të familjes së tij të madhe të lejlekëve...??! Na ndiqni që...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.