poster

Smërfët

The Smurfs (2011)

Fantazi, Animacion, Familjar, Aksion, Komedi, Aventurë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Belgjikë, Kanada, Francë
Regjia: Raja Gosnell

Vlerësimi: 5.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9/10
(55 Voto)

PëRMBLEDHJE

Animation, Adventure, Comedy, USA, 2011. Kur magjistari i keq Gargamel thërret Pufët e vegjël jashtë fshatit të tyre ata rrezohen nga bota magjike e tyre dhe bien në Nju Jork!

Fotot

SmërfëtSmërfëtSmërfëtSmërfëtSmërfëtSmërfëtSmërfëtSmërfëtSmërfëtSmërfëtSmërfëtSmërfëtSmërfëtSmërfëtSmërfëtSmërfëtSmërfëtSmërfëtSmërfëtSmërfët

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Smërfët 2 (2013)

  image
  Këtë herë, Gargameli shpirtkeq, rrëmben Pufetën dhe e çon atë në Paris... Pjesa tjetër e pufëve bashkë me ndihmën miqëve të tyre njerëz, nisen për ta shpëtuar...
 • Rrëfenja e Desperosë (2008)

  image
  Despero s'është një mi si gjithë të tjerët...Ai është i sjellshëm, i edukuar dhe shumë trim. Një ditë, kur Princeshën Pi e rrëmbejnë, jeta e saj vihet në...
 • Magjia e dragoit (2016)

  image
  Në një vend magjik, ku dikur mbizotëronin dragonj të këqinj, jeton një djalë i vogël - i cili do të bëhet me cdo kusht 'hero'. Dhe për të realizuar ëndrrën e tij,...
 • Maçoku me çizme (2011)

  image
  Një maçok i jashtëligjshëm, së bashku me shokun e tij të fëmijërisë dhe një kotele joshëse hajdute, niset në kërkim të vezëve të Patës së Artë, për të rivendosur...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.