Transmetimet në kanale:

TRT 1  TRT Turk  Hayat Plus  Hayat TV  

Ishte në kanal:

TV Klan  

Episodi vijues:

Sot
9:45 e paradites
Diriliş: Ertuğrul
Sot
10:45 e paradites
Diriliş: Ertuğrul
Sot
5:30 e pasdites
ERTUGRUL, Ep. 72, serial
Sot
10:55 e pasdites
ERTUGRUL, Ep. 73, serial +74/1
Sot
11:45 e pasdites
Diriliş: Ertuğrul
Sot
12:30 e paradites
Diriliş: Ertuğrul
Sot
12:35 e paradites
ERTUGRUL, Ep. 72, serial ®
Nesër
6:15 e paradites
ERTUGRUL, Ep. 73, serial +74/1 ®
Nesër
5:30 e pasdites
ERTUGRUL, Ep. 73, serial +74/1
Nesër
10:55 e pasdites
ERTUGRUL, Ep. 74, serial, +75
Nesër
12:35 e paradites
ERTUGRUL, Ep. 73, serial +74/1 ®
e martë
6:15 e paradites
ERTUGRUL, Ep. 74, serial, +75 ®
e martë
5:30 e pasdites
ERTUGRUL, Ep. 74, serial, +75
e martë
10:55 e pasdites
ERTUGRUL, Ep. 75, serial
e mërkurë
12:35 e paradites
ERTUGRUL, Ep. 74, serial, +75 ®
e mërkurë
6:15 e paradites
ERTUGRUL, Ep. 75, serial ®
e mërkurë
5:30 e pasdites
ERTUGRUL, Ep. 75, serial
e mërkurë
10:55 e pasdites
Diriliş: Ertuğrul, Ep. 76
e enjte
12:35 e paradites
ERTUGRUL, Ep. 75, serial ®
e enjte
6:15 e paradites
Diriliş: Ertuğrul, Ep. 76 ®
e enjte
5:30 e pasdites
Diriliş: Ertuğrul, Ep. 76
e enjte
10:55 e pasdites
ERTUGRUL, Ep. 77, serial, +78
e premte
12:35 e paradites
Diriliş: Ertuğrul, Ep. 76 ®
e premte
6:15 e paradites
ERTUGRUL, Ep. 77, serial, +78 ®
e premte
5:30 e pasdites
ERTUGRUL, Ep. 77, serial, +78
12.6.20
11:55 e pasdites
Diriliş: Ertuğrul, Ep. 78
13.6.20
12:35 e paradites
ERTUGRUL, Ep. 77, serial, +78 ®
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.