SERIALE Faqja 1

 • Tradhëtia

  e mërkurë

  17.8.22

  01:05

  Tradhëtia

  Öyle Bir Geçer Zaman Ki (2010)

  Seriali më i vlerësuar turk Tradhëtia ndjek ndryshimet dramatike në jetët e familjes Akarsu, pas lidhjes jashtëmartesore të patriarkut.

 • Breshkat adoleshente Ninxha

  e mërkurë

  17.8.22

  08:55

  Breshkat adoleshente Ninxha

  Teenage Mutant Ninja Turtles (2012)

  Ato u krijuan rastesisht. Ato u mbajten te fshehura. Ato u sterviten per beteja te medha. Dhe tani qe qyteti i tyre eshte nen sulm dhe i rrethuar, fati i njerezimit eshte ne duart e ketyre 4 breshkave...

 • Familja e Madhe

  e mërkurë

  17.8.22

  12:30

  Familja e Madhe

  Kuruluş: Osman (2019)

 • Tradhëtia

  e mërkurë

  17.8.22

  13:35

  Tradhëtia

  Öyle Bir Geçer Zaman Ki (2010)

  Seriali më i vlerësuar turk Tradhëtia ndjek ndryshimet dramatike në jetët e familjes Akarsu, pas lidhjes jashtëmartesore të patriarkut.

 • Vikinget

  e mërkurë

  17.8.22

  23:25

  Vikinget

  Vikings (2013)

  Nje super-produksion irlandezo-canadez me aktorebrilante dhe skena madheshtore me rekorde shikueshmerie ne "Netflix". Aventurat e Ragnar Lothbruk, heroi me i madh i epokes, nje luftetar viking, ish-fermeri qe zotohet...

 • Tradhëtia

  e enjte

  18.8.22

  01:05

  Tradhëtia

  Öyle Bir Geçer Zaman Ki (2010)

  Seriali më i vlerësuar turk Tradhëtia ndjek ndryshimet dramatike në jetët e familjes Akarsu, pas lidhjes jashtëmartesore të patriarkut.

 • Breshkat adoleshente Ninxha

  e enjte

  18.8.22

  08:55

  Breshkat adoleshente Ninxha

  Teenage Mutant Ninja Turtles (2012)

  Ato u krijuan rastesisht. Ato u mbajten te fshehura. Ato u sterviten per beteja te medha. Dhe tani qe qyteti i tyre eshte nen sulm dhe i rrethuar, fati i njerezimit eshte ne duart e ketyre 4 breshkave...

 • Familja e Madhe

  e enjte

  18.8.22

  12:30

  Familja e Madhe

  Kuruluş: Osman (2019)

 • Tradhëtia

  e enjte

  18.8.22

  13:35

  Tradhëtia

  Öyle Bir Geçer Zaman Ki (2010)

  Seriali më i vlerësuar turk Tradhëtia ndjek ndryshimet dramatike në jetët e familjes Akarsu, pas lidhjes jashtëmartesore të patriarkut.

 • Vikinget

  e enjte

  18.8.22

  23:25

  Vikinget

  Vikings (2013)

  Nje super-produksion irlandezo-canadez me aktorebrilante dhe skena madheshtore me rekorde shikueshmerie ne "Netflix". Aventurat e Ragnar Lothbruk, heroi me i madh i epokes, nje luftetar viking, ish-fermeri qe zotohet...

 • Tradhëtia

  e premte

  19.8.22

  01:05

  Tradhëtia

  Öyle Bir Geçer Zaman Ki (2010)

  Seriali më i vlerësuar turk Tradhëtia ndjek ndryshimet dramatike në jetët e familjes Akarsu, pas lidhjes jashtëmartesore të patriarkut.

 • Breshkat adoleshente Ninxha

  e premte

  19.8.22

  08:55

  Breshkat adoleshente Ninxha

  Teenage Mutant Ninja Turtles (2012)

  Ato u krijuan rastesisht. Ato u mbajten te fshehura. Ato u sterviten per beteja te medha. Dhe tani qe qyteti i tyre eshte nen sulm dhe i rrethuar, fati i njerezimit eshte ne duart e ketyre 4 breshkave...

 • Familja e Madhe

  e premte

  19.8.22

  12:30

  Familja e Madhe

  Kuruluş: Osman (2019)

 • Tradhëtia

  e premte

  19.8.22

  13:35

  Tradhëtia

  Öyle Bir Geçer Zaman Ki (2010)

  Seriali më i vlerësuar turk Tradhëtia ndjek ndryshimet dramatike në jetët e familjes Akarsu, pas lidhjes jashtëmartesore të patriarkut.

 • Vikinget

  e premte

  19.8.22

  23:25

  Vikinget

  Vikings (2013)

  Nje super-produksion irlandezo-canadez me aktorebrilante dhe skena madheshtore me rekorde shikueshmerie ne "Netflix". Aventurat e Ragnar Lothbruk, heroi me i madh i epokes, nje luftetar viking, ish-fermeri qe zotohet...

Emri « 1 2 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.