Vlerësimi: 8.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.3/10
(20 Voto)

U.S. Attorney Chuck Rhoades goes after hedge fund king, Bobby "Axe" Axelrod in a battle between two powerful New York figures.

Transmetimet në kanale:

HTV3  HBO3  

Ishte në kanal:

HBO2  HBO  Superstar 2  RTL2  Prva KICK  PINK Family  FTV  RTS3  HTV1  RTS2  RTS1  

Episodi vijues:

Sot
23:48
Billions 6, Ep. 9
Sot
00:41
Billions 6, Ep. 10 ®
Nesër
20:01
Miliarderët 7, Ep. 7
Nesër
20:55
Miliarderët 7, Ep. 8
Nesër
21:50
Miliarderët 7, Ep. 9
Nesër
22:50
Miliarderët 7, Ep. 10
Nesër
23:50
Miliarderët 7, Ep. 11
Nesër
00:36
Miliarderët 7, Ep. 12
e hënë
23:25
Billions 6, Ep. 11
e martë
00:21
Billions 6, Ep. 12 ®
REKOMANDIMET
 • Tokë e hidhur (2018)

  image
  Nje histori dashurie legjendare qe fillon ne Stamboll gjate viteve '70 dhe vazhdon ne tokat pjellore te Cukuroves, permes sprovave te se keqes, ambicjes dhe...
 • Shtepia ime, fati im (2019)

  image
  "Fati im" sjell rrefimin e Zejnepes, vajzes se bukur e cila vjen nga nje familje e varfer. Per nje jete me te mire, prinderit e saj biologjike pranojne qe vajza e...
 • Red Roses (2006)

  image
  Realistic presented love story surrounded by friendship, intrigue, laughter and tears, situated in the German city Lüneburg. Love stories of Petra and Nick...
 • Institute of Noble Maiden (2010)

  image
  Radnja je smeštena u doba Ane Karenjine, u 1877. godinu kada je ruska imperija bila u ratu sa Turskom. U centru zbivanja nalaze se učenice plave krvi, nadaleko...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.