A poor girl from the South of Italy comes to Milan to escape an unfaithful fiancé and finds a job as a salesperson for a department store. She soon gets noticed by the boss.

Transmetimet në kanale:

RAI 1  

Ishte në kanal:

Top Channel  HTV1  

Episodi vijues:

Sot
15:55
Parajsa e Zonjave 6, Ep. 28
Nesër
15:55
Parajsa e Zonjave 6, Ep. 29
e premte
15:55
Parajsa e Zonjave 6, Ep. 30
25.10.21
15:55
Parajsa e Zonjave 6, Ep. 31
26.10.21
15:55
Parajsa e Zonjave 6, Ep. 32
REKOMANDIMET
 • Scrubs (2001)

  Sot
  image
  Në këtë seri hapëse, prezantohen të gjithë personazhet kryesore si Xhei Di, Tërk dhe Eliot, të cilët fillojnë punën në spitalin "Sacred Heart".
 • Istine i laži (2017)

  Sot
  image
  Through many diffrent situations, we follow the life of a family, friends, love (revered and unclaimed), and through the episodes new characters (guest stars)...
 • Pokucaj na moja vrata (2020)

  Sot
  image
  Eda, who pins all her hopes on her education, confronts Serkan Bolat, who has cut off her international scholarship, which leaves her with a high school diploma...
 • Why Women Kill (2019)

  Sot
  image
  An anthology series that follows three women in different decades all living in the same house, as they deal with infidelity and betrayals in their marriages.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.