Türkiye

Filter

  • All
  •  film
  •  Dizi
  •  sport
  •  news
  •  Documentary
  • Evening
TRT 1
07:10
Baba Candır
10:30
İyi Fikir
12:30
1'De Bugün
12:40
Kralın Kızı
14:00
Aileler Yarışıyor
16:15
İncir Ağacı
18:05
1'De Bugün
18:15
Seksenler
20:00
Ana Haber
20:55
Doğrusu Ne?
21:00
Regaip Kandili
23:00
3'te 3 Tarih
01:45
Benim Adım Melek
04:35
1'De Bugün
04:45
Aileler Yarışıyor
TRT Haber
07:00
TRT HABER'de Dün Bugün
10:30
Ekonomi 7/24
10:55
Hava Durumu
11:00
Satırbaşı Haber.
11:40
Dünya Gündemi.
11:55
Hava Durumu
12:00
Satırbaşı Haber.
12:40
Spor
12:55
Hava Durumu
13:00
Satırbaşı Haber.
13:40
İşitme Engelliler Haber Bülteni
13:55
Hava Durumu
14:00
Öğle Ana Haber
14:40
Spor
14:55
Hava Durumu
15:00
Öğle Ana Haber
15:55
Hava Durumu
16:00
Günün İçinden
16:40
Memleketten Haber Var.
16:55
Hava Durumu
17:00
Günün İçinden
17:40
Spor
17:55
Hava Durumu
18:00
Günün İçinden
18:55
Hava Durumu
19:00
Sıcak Haber
19:40
Piyasa Raporu
19:45
Spor
19:55
Hava Durumu
20:00
Sıcak Haber
20:50
Hava Durumu
20:55
Ana Habere Doğru
21:00
Ana Haber 20
21:55
Hava Durumu
22:00
Haber 21
22:55
Hava Durumu
23:00
Birinci Sayfa
23:55
Hava Durumu
00:00
Gece Bakışı
01:45
Memleketten Haber Var.
01:55
Hava Durumu
02:00
Gün Sonu
03:50
İcat Atölyesi
03:55
Hava Durumu
04:00
Haber 03
04:55
Hava Durumu
05:00
Haber 04
05:25
Gönül Dağı.
05:55
Hava Durumu
06:00
Haber 05
TRT Spor
06:30
PREMIERE
Futbol
07:58
İstiklal Marşı
08:00
İlk Baskı
09:50
Takvim Yaprakları
09:55
Hava Durumu
10:00
İşitme Engelliler Spor Bülteni
10:15
Süper Lig Panorama
10:25
TFF 1. Lig Panorama
10:30
Orhan Ayhan'la
11:00
Spor Bülteni
11:50
Almanya Bundesliga Panorama
11:55
Efsanelerin İzinde
12:00
Spor Manşet
13:10
Spor Kitaplığı
13:15
Set Sayısı
14:00
Spor Bülteni
15:00
TBMM-TV
16:30
Spor Bülteni
17:00
Gündem Futbol
18:00
Spor Akşamı
18:55
BASKETBOL SÜPER LİG KARŞ." BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA - MEKSA YATIRIM AFYON BELEDİYESPOR "
19:45
Süper Lig Panorama
20:00
BASKETBOL SÜPER LİG KARŞ." BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA - MEKSA YATIRIM AFYON BELEDİYESPOR "
21:00
Spor Merkezi
21:50
Dakika Skor
23:45
Aktüel Futbol
01:30
Spor Artı
03:00
Aktüel Futbol
04:45
Süper Lig Özetler
05:15
Avrupa Yolunda
05:40
İngiltere Premier Lig Özetler
TRT Çocuk
07:55
Çizgi Film "Biz İkimiz"
08:20
Çizgi Film "Arı Maya"
08:45
Çizgi Film "Niloya"
09:00
Çizgi Film "Su Elçileri"
09:10
Çizgi Film "Canım Kardeşim"
09:35
Çizgi Film "Kuzucuk(Diyaloglu)"
10:00
Çizgi Film "Mutlu Oyuncak Dükkanı"
10:25
Çizgi Film "Kare"
10:50
Çizgi Film "Hapşu"
11:15
Çizgi Film "Elif'in Düşleri"
11:25
Çizgi Film "Aslan"
11:40
Çizgi Film "Su Elçileri"
11:55
Çizgi Film "Kukuli"
12:05
Çizgi Film "Arı Maya"
12:30
Çizgi Film "Akıllı Tavşan Momo"
12:55
Çizgi Film "Ege ile Gaga"
13:20
Çizgi Film "Heidi"
13:45
Çizgi Film "İbi"
14:10
Çizgi Film "Aslan"
14:35
Çizgi Film "Kare"
15:00
Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
15:25
Çizgi Film "Yılkı Atı (Doru)"
15:50
Çizgi Film "Su Elçileri"
16:00
Çizgi Film "Erdem"
16:15
Çizgi Film "Pırıl"
16:30
Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
16:55
Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
17:20
Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
17:35
Çizgi Film "İbi"
18:00
Çizgi Film "Ege ile Gaga"
18:15
Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
18:25
Çizgi Film "Bulmaca Kulesi"
18:50
Çizgi Film "Aslan"
19:15
Çizgi Film "Pırıl"
19:30
Sürpriz Kutusu
19:55
Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
20:35
Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
21:00
Çizgi Film "Dinozor Makineler"
21:25
Çizgi Film "Vikingler"
21:50
Çizgi Film "Su Elçileri"
22:05
Çizgi Film "Aslan"
22:20
Çizgi Film "Erdem"
22:30
Çizgi Film "Kaf Dağı Masalları"
22:40
Çizgi Film "Kuklalı Köşk"
22:55
Çizgi Film "Şef Roka'nın Lezzet Dünyası"
23:05
Çizgi Film "Emiray"
23:30
Çizgi Film "Yılkı Atı (Doru)"
23:55
Çizgi Film "Bulmaca Kulesi"
00:20
Çizgi Film "Dinozor Makineler"
00:45
Çizgi Film "Kukuli"
TRT Kurdî
07:00
Hatim "Xitma Qur'anê"
08:00
Kuran Öğreniyorum "Qurane Hin Dibim"
08:30
Haber Sabah Haberleri "Nüçeyen Sibe"
09:50
Spor Sabah "Nüçeyen Sibe Spor"
10:00
Şark Sofrası - "Sifra Malê"
10:30
Günaydın"ROJBAŞ"
12:30
Kürtçe Öğreniyorum Latince "Kurdî Hîn Dibim"
13:00
Kürtçe Öğreniyorum Arapça "Kurdî Hîn Dibim"
13:30
Şafi İlmihali "Îlmîhala Şafiî"
14:30
Haber Öğle Bülteni "Nûçeyên Nîvro"
14:50
Spor Öğle "Nûçeyên Nîvro Spor"
14:55
Hava Durumu Kurmanci "Rewşa Hewaye"
15:00
Seksenler - "Salên Heştêyan"
17:00
Siz Ne Diyorsunuz " Hun Dibêjin Çi"
17:25
Haber Yurttan Haberler " Nûçeyên Ji Welêt"
17:55
Hava Durumu Zazaca "Waziyetê Hewa"
18:00
Haber Zazaca Haber "Ajansa Zazaki"
18:20
Spor Zazaca "Wexte Sporî"
18:25
Sosyal Medya "Medyaya Civakî"
18:55
Hava Durumu Soranice "keş û heva soranice"
19:00
Haber Soranice Haber "Hewalî Soranî"
19:25
Gurbet"Xerîbî "
20:25
Hava Durumu Kurmanci "Rewşa Hewaye"
20:30
Haber Ana Haber "Nûçeyên Sereke"
21:05
Spor Akşam "Spore Sereke"
21:15
REGAİB KANDİLİ 2020 "ŞEVA REGAÎBÊ 2020 "
23:15
Memleket Memleket - "Welat û Welat"
00:00
Dış Politika "Çardor"
01:30
Sosyal Medya "Medyaya Civakî"
02:00
Siz Ne Diyorsunuz " Hun Dibêjin Çi"
02:30
REGAİB KANDİLİ 2020 "ŞEVA REGAÎBÊ 2020 "
04:30
Memleket Memleket - "Welat û Welat"
05:00
Seksenler - "Salên Heştêyan"
TRT Avaz
07:50
Reçetesiz Hayat
08:20
Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
09:50
Ailem, Odam Ve Ben
10:50
Yoldan Çık
11:20
Yeşil Deniz
13:30
Fihi Ma Fih
14:00
Avrasya Gündemi
15:00
Rastgele
17:15
Asırlık Lezzetçiler
17:30
Kazakistan Haber
17:35
Kırgızca Haber
17:40
Özbekçe Haber
17:45
Türkmence Haber
17:50
Azerbaycan Haber
17:55
Rusça Haber
18:00
Haber
18:20
Mazi Kalbimde Yaradır
20:00
Bir Kış Öyküsü
20:30
Fihi Ma Fih
21:00
Köklerin İzinde
21:30
Avrasya Seyir Defteri
22:00
Avaz Haber
22:30
Gönül Yolu
23:00
Miras
23:30
Reçetesiz Hayat
00:00
Ekmek Parası
00:30
Yoldan Çık
01:00
Köklerin İzinde
01:30
Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
03:00
Fihi Ma Fih
03:30
Gönül Yolu
04:00
Ailem, Odam Ve Ben
04:58
İstiklal Marşı
05:00
Avaz Haber
05:30
Çağa Direnen Ustalar
06:00
Asırlık Lezzetçiler
TRT Turk
07:10
İncir Ağacı
08:10
Baba Candır
11:30
İyi Fikir
13:30
Hayatın İçinden
13:40
Kralın Kızı
15:00
Aileler Yarışıyor
17:15
İncir Ağacı
19:05
Hayatın İçinden
19:15
Seksenler
21:00
Ana Haber
21:55
Doğrusu Ne?
22:00
Regaip Kandili
01:15
Ne Yapmalı?
02:15
Köklerin Hikayesi
02:45
Harman Yeri
03:45
Her Yer Türkiye
04:10
Hayatın İçinden
04:20
Bilgemiz Aliya İzzetbegoviç
05:35
Hayatın İçinden
05:45
Aileler Yarışıyor
TRT Belgesel
07:55
Tanıtım
07:58
İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
08:00
Gururlu Kükreyiş
08:50
Uslu Duramayanlar
09:50
Annemden Uzakta Rikki Roath
10:25
Su Savaşları
11:20
Doğuştan Oyuncular
12:15
Türkiye'de Sanayi
12:25
Türkiye'de Sanayi
12:35
Türkiye'de Sanayi
12:45
Etme Bulma
13:15
Aile Olmak
13:45
Ailenin Yeni Üyesi
14:40
Mucit Ödülleri
15:15
Büyük Mücadele
16:20
Savunma Sanatları
17:15
Yiyeceğin Serüveni
17:45
Kambur Balinaların Beslenme Alanında
18:40
Bir Gün
19:10
Yok Olmadan Keşfet
19:40
Olanlar
20:30
Ödüllü Belgesel 2019 Uçan Adam
20:55
Geçmişin Gölgesinde
21:30
Vahşi Karayipler
22:25
Ucuz Hayatlar
22:55
Müslüman Gibi Yaşamak
23:45
Vahyin İzinde Özel
00:50
Göçmen Kuşların Gizli Rotaları
01:45
Suç Dosyası
02:35
Vahşi Karayipler
03:30
Su Savaşları
04:25
Kambur Balinaların Beslenme Alanında
05:15
Büyük Mücadele
TRT Müzik
07:00
Nağmeler
08:00
İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
08:05
Seyrüsefer Dünya
08:30
Listesiz
09:30
Sazlı Sözlü
10:00
Günaydın
11:00
Albümlerden...
12:00
Müzik Dünyası
12:15
En Sevilen 10
12:30
Yaylamın Dili
13:00
Müzik Hayattır
13:30
30 Dakika
14:00
Gökkuşağı (Klipler)
15:00
Türkü Dolu Hayatlar
15:30
Herkes Şarkı Söylese
16:00
Klipark
16:45
Dün Gibi
17:10
Müzikli Makine
17:15
Hey Gidi Günler (Klipler)
18:00
Siyah Beyaz
18:30
En Sevilen 20
19:00
Ezgiler
20:00
Nağmeler
21:00
Şaheserler
22:00
Regaip Kandili Özel
23:15
Enderun Nağmeler
00:15
Ahmet Şahin İle Meşk
01:15
Sufi Klipler
01:30
Ses Sadâ
02:30
Hey Gidi Günler (Klipler)
03:00
Albümlerden...
04:00
Gökkuşağı (Klipler)
05:00
30 Dakika
05:30
Müzik Hayattır
06:00
Ezgiler
ATV
09:00
Kahvaltı Haberleri
11:00
Müge Anlı ile Tatlı Sert
14:00
atv Gün Ortası
15:00
Beni Bırakma
17:20
Esra Erol'da
20:00
atv Ana Haber
01:20
Nihat Hatipoğlu İle Dosta Doğru
05:15
Kara Ekmek
Kanal 7
07:30
Kanal 7'de Sabah
09:00
Dizi ‘’Bir Tutam Aşk
10:15
Aşk Bir Rüya
12:00
İkimizin Yerine
13:45
Live
Ayvaz Şef İle Mutfağım Şahane
15:30
17:10
İkimizin Yerine, (Yeni Bölüm)
19:00
Kanal 7 Haber Saati
20:00
20:20
Live
Regaip Kandili Özel
21:00
Yemin (Yeni Bölüm)
22:30
Aşk Bir Rüya
00:30
Deli Divane
TV 2
07:00
Annem
08:45
Çocuklar Duymasın
11:00
Fatmagül'ün Suçu Ne?
15:00
Derya Baykal'la Gülümse
17:00
Sağlıkla Gülümse
18:00
Sultan
20:00
Kelime Oyunu - Özet
20:45
Kelime Oyunu
22:15
Yalan Dünya
00:30
Kanıt
02:00
Kelime Oyunu
03:10
Kanıt
04:30
Sen de Yap
05:30
Yalan Dünya
Kanal D
Star TV
06:30
GÜZEL KÖYLÜ
08:00
MESUT YAR İLE BUGÜN
10:30
SEVDİM SENİ BİR KERE
11:45
HAYALİMDEKİ GELİNLİK
14:30
GERÇEĞİN PEŞİNDE
17:30
EN GÜZEL BÖLÜM
17:45
SEVDİM SENİ BİR KERE
19:45
STAR HABER
21:00
SEFİRİN KIZI
00:30
REGAİP KANDİLİ
01:30
ÇEMBER
03:20
SEVDİM SENİ BİR KERE
04:20
HAYALİMDEKİ GELİNLİK
TV 8
07:00
Oynat Bakalım
08:00
8'de Sağlık
09:00
Gel Konuşalım, Canlı
11:45
Survivor Panorama, Canlı
14:00
Doya Doya Moda, Yeni Bölüm
17:00
Seda Sayan ile Yemekteyiz, Yeni Bölüm
20:15
Oynat Bakalım
20:30
Survivor 2020 Ünlüler - Gönüllüler
00:15
Eser Yenenler Show
02:30
Doya Doya Moda
04:30
Seda Sayan ile Yemekteyiz
Show TV
FOX Turkey
07:15
İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat
10:00
Çağla ile Yeni Bir Gün
12:15
Zümrüdüanka
14:00
Temizlik Benim İşim
16:00
Zuhal Topal'la Sofrada
19:00
Fatih Portakal ile FOX Ana Haber
20:00
Mucize Doktor
00:15
Yasak Elma
01:45
Fatih Savaş ile Regaib Kandili Özel
02:30
Temizlik Benim İşim
04:15
Zuhal Topal'la Sofrada
06:00
İnadına Aşk
TRT Kurdi
07:00
Xitma Qur'anê
08:00
Quranê Hîn Dibim
08:30
Nûçeyên Sibê
09:50
Nûçeyên Sibe Spor
10:00
Sifra Malê
10:30
Rojbaş
12:30
Kurdî Hîn Dibim
13:00
Kurdî Hîn Dibim (Erebî)
13:30
Îlmihala Şafiî
14:30
Nûçeyên Nîvro
14:50
Nûçeyên Sporê
14:55
Rewşa Hewayê
15:00
"Salên Heştêyan"
17:00
" Hun Dibêjin Çi"
17:25
Nûçeyên ji welêt
17:55
Waziyetê Hewa
18:00
Ajansa Zazaki
18:20
Zazaki Spor
18:25
Medyaya Civakî
18:55
Keş û Hewa
19:00
Hewalî Soranî
19:25
Xerîbî
20:25
Rewşa Hewayê
20:30
Nûçe
21:05
Spor Akşam
23:15
Welat û Welat
00:00
Çardor
01:30
Medyaya Civakî
02:00
" Hun Dibêjin Çi"
04:30
"Salên Heştêyan"
PowerTürk TV
07:30
Pop Sabah
08:00
Müzik Haber
08:05
Pop Sabah
08:25
Spor
08:30
Pop Sabah
09:25
Spor
09:30
Pop Sabah
10:25
Spor
10:30
Pop Sabah
11:00
% 100 HİT
12:25
Kulis
12:35
% 100 HİT
13:25
Müzik Haber
13:30
% 100 HİT
14:00
TOP 20'm
14:25
Pop Program
14:30
% 100 HİT
15:25
Sinevizyon
15:30
% 100 HİT
16:25
Pop Program
16:30
% 100 HİT
17:25
Müzik Haber
17:30
% 100 HİT
18:00
40 x Pop
18:25
Pop Program
18:30
% 100 HİT
19:00
Video Top
20:00
Pop Favori
20:25
Teknoloji
20:30
Pop Favori
20:55
Müzik Haber
21:00
% 100 HİT
21:55
Kulis
22:05
% 100 HİT
22:25
Spor
22:30
% 100 HİT
01:00
% 100 HİT
01:25
Müzik Haber
01:30
% 100 HİT
TELEVIZYON HABERLERI
    TOP LISTS

    Oturum aç

    TvProfil, sitenin daha iyi kullanıcı deneyimini ve işlevselliğini sağlamak için çerezleri kullanır. Çerezler hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz: privacy policy.